Ważne

Yotaphone 2 – aktualizacja do Lollipopa i nowa, biała wersja

Pod koniec zeszłego roku poznaliśmy bardzo interesujący smartfon z dwoma ekranami (jednym OLED i drugim E Ink), który zresztą trafił do sprzedaży w Polsce i jest aktualnie dostępny w cenie wynoszącej 2799 złotych. Po kilku miesiącach producent Yotaphone 2, o którym mowa, postanowił odświeżyć urządzenie tak, by stało się jeszcze ciekawsze dla potencjalnego odbiorcy.

Aktualnych posiadaczy Yotaphone 2 najbardziej zainteresuje fakt, że urządzenie to otrzyma aktualizację do Androida Lollipop – podobno aktualizacja rozpoczęła się z dniem dzisiejszym i dystrybuowana jest przez OTA. Co najważniejsze jednak, poza zmianami, jakie zajdą w interfejsie w związku z wprowadzeniem Material Design, można oczekiwać wielu usprawnień w zakresie działania i funkcjonalności ekranu E Ink, jak również aparatu.

Dla osób, które dopiero chciałyby wejść w posiadanie Yotaphone 2 też mam dobre wieści. Po pierwsze, telefon dostępny będzie również w białej wersji kolorystycznej (który od razu po wyjęciu z pudełka będzie działał na Lollipopie). Po drugie, jego cena została obniżona – z 699 euro na 599 euro w Europie oraz z 555 funtów na 440 funtów w Anglii.

To daje nadzieję, że również w Polsce doczekamy się obniżki ceny produktu, bo od grudnia (chwili, gdy telefon trafił do sprzedaży) spadła jedynie o 100 złotych.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona