Ważne

Debiutuje Kruger&Matz Eagle975 z Atomem Z3736F i ekranem 9,7” 2048×1536 w dobrej cenie

Lubię patrzeć jak rozwijają się polskie marki, zwłaszcza, jeśli choć w najmniejszym stopniu są mi bliskie. Kruger&Matz jest jedną z nich. I choć istnieje od ledwie kilku lat, dała się we znaki rynkowej konkurencji głównie dzięki wprowadzaniu na rynek produktów o bardzo dobrym stosunku ceny do jakości i parametrów technicznych. Nie inaczej jest w przypadku najnowszego tabletu Kruger&Matz – Eagle975.

Urządzenie jest pierwszym w ofercie firmy z czterordzeniowym procesorem Intel Atom Z3736F o częstotliwości taktowania 2,16GHz. Jednostka centralna wspierana jest przez 2GB pamięci operacyjnej RAM, a całość pracuje pod kontrolą Androida w wersji 4.4 KitKat (staram się dowiedzieć czy dostępna będzie aktualizacja do Androida 5.0 Lollipop).

Jak łatwo wywnioskować z nazwy, Eagle 975 otrzymał 9,7-calową matrycę IPS o rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli. Tablet ma również 16GB pamięci wewnętrznej, kamerkę 2 Mpix oraz akumulator o pojemności 8000 mAh. Zaplecze komunikacyjne obejmuje 3G, Bluetooth 4.0, GPS oraz WiFi. Wśród portów i złączy znajdziemy natomiast slot kart microSD, port microUSB oraz wyjście miniHDMI.

Kruger&Matz Eagle975 został zamknięty w aluminiowej obudowie w białej barwie. Jego cena wynosi 749 złotych, a nabyć go można w strefie marek Allegro i w sklepach LPektronik.

Jeśli jesteście zainteresowani tym produktem – mam dobrą wiadomość. Urządzenie jest już w moich rękach, dzięki czemu już wkrótce możecie się spodziewać jego recenzji. A jeśli macie jakieś pytania – śmiało!

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona