Ważne
Wiko VIEW

Vivo X5 Pro będzie wyposażony w skaner tęczówki

Vivo X5 Pro został dziś dostrzeżony w TENAA. Oprócz tego producent opublikował grafikę, która potwierdza obecność skanera tęczówki oka w tym smartfonie.

Zacznijmy jednak od specyfikacji. Vivo X5 Pro ma zostać wyposażony w ogromny, bo aż 6-calowy wyświetlacz 2,5D o rozdzielczości 2K (2560 x 1440 pikseli). Sercem urządzenia będzie 64-bitowy procesor Qualcomm Snapdragon 615. W phablecie znajdziemy również akumulator o pojemności od 3200 do 3500 mAh, a ładowanie będzie się odbywać przez port USB typu C.

Największą nowością będzie jednak przednia soczewka aparatu. Na froncie Vivo X5 Pro zagości bowiem aż 32-megapikselowa matryca 8-megapikselowa matryca. Smartfon umożliwi nam jednak połączenie ze sobą czterech zdjęć, przez co nasze fotografie, przynajmniej teoretycznie, mogą być czterokrotnie lepsze. Oprócz wykonywania bardzo dobrych jakościowo selfie, kamerka ta będzie w stanie skanować naszą tęczówkę oka.

Reszta specyfikacji, cena oraz data debiutu nie jest jeszcze znana. Jednak biorąc pod uwagę ilość pojawiających się informacji, możemy być niemal pewni, że prezentacja Vivo X5 Pro będzie miała miejsce już niedługo.

Komentarze

  • Szymon Adamowski

    To nie będzie 32 Mpixelowa matryca tylko 8Mpixeli które złożą z 4 zdjęć jedno 32Mpixelowe….

    • Kacper Żarski

      dzięki, faktycznie masz rację. Na GizmoChina jest mowa o 32-megapikselowej matrycy, na PhoneArena jest napisane tak jak mówisz ;-) poprawione.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona