Ważne

Aktualizacje czas zacząć – zobaczcie, co HTC planuje na sierpień

Wielu posiadaczy nowoczesnych smartfonów z niecierpliwością wypatruje aktualizacji dla swoich urządzeń. Sierpień będzie miesiącem użytkowników urządzeń HTC. Producent wypuści wtedy najnowszą wersję Androida, 5.1 Lollipop, na jednego ze swoich flagowców. Jesteście ciekawi którego?

Tajwańczycy, a dokładniej brytyjski oddział HTC, podali wczoraj informację o aktualizacji dla zeszłorocznego flagowca, tj. HTC One M8. Telefon w sierpniu otrzyma paczkę z Androidem 5.1 Lollipop. Wraz z najnowszą wersją systemu telefon dostanie odświeżoną nakładkę Sense UI 7. Jak wiemy, wsparcie software’owe dla naszych smartfonów jest bardzo ważne, a regularne i częste aktualizacje rozwiązują wiele problemów czy też wprowadzają nowe możliwości. Nie inaczej będzie tym razem. Zwłaszcza w przypadku nowej nakładki systemowej, która wniesie w One M8 powiew świeżości i upodobni go (jeszcze bardziej ;)) do HTC One M9.

Informacja odnośnie nadchodzącej aktualizacji HTC One M8 do Androida 5.1 powinna ucieszyć użytkowników tego modelu. Niestety, póki co nie jesteśmy w stanie stwierdzić kiedy najnowsza wersja systemu zostanie udostępniona w Polsce, ale możemy być pewni, że będzie to kwestią czasu.

Komentarze

 • timonq

  Ciekawe co z M7

  • Adam

   Porzucili przecież, więc nie dostanie 5.1

 • Karol Godlewski

  timonq,

  Według mnie HTC nie zapomni o starszych modelach, trzeba cierpliwie poczekać albo napisać do producenta.

 • ukrytywymiar

  Może niech poprawią aktualizacje dla 816

 • mmmmmm

  Mogli by coś zrobić dla mojego One X

  • jj

   Ten telefon ma prawie 3 lata…

 • karol

  @mmmmmm

  Z tego co wiem to HTC już nie będzie wspierał urządzenia One X czy też One X+ – ta rodzina nie będzie dalej kontynuowana w produkcji czy też wsparciu softewaerowym albo serwisowym.

 • karol

  @timonq

  Jest i odpowiedź na Twoje pytanie. Jak wynika z Twiterra Mo Versi, wiceprezes HTC ( zarządza produktami ) napisał, że M7 otrzymać jakoś ostatnią aktualizację do Android 5.0.2 Lollipop. Niestety ale to tyle w tej kwestii.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona