Ważne

Huawei P8 Lite w sprzedaży w połowie maja – za 249 euro

Z komentarzy wynika, że wielu z Was czeka na rynkową premierę Huawei P8, by sprawdzić, jak tegoroczny flagowiec chińskiego koncernu z ambicjami sprawdza się w rzeczywistości. Ale równie ciekawie zapowiada się niżej pozycjonowane urządzenie, Huawei P8 Lite, za które przyjdzie nam zapłacić stosunkowo niewielką kwotę, patrząc oczywiście przez pryzmat parametrów technicznych.

Podczas prezetacji P8 Lite wiele wskazywało na to, że telefon trafi do sprzedaży w cenie wynoszącej 270 euro. Okazuje się jednak, że ostatecznie będzie go można kupić nieco taniej, co powinno nas cieszyć, mimo że w grę wchodzi kwota o 21 euro niższa – 249 euro.

Huawei P8 Lite zaczął pojawiać się w ofertach europejskich sklepów, między innymi w niemieckim oddziale Saturna. Co ważne, dzięki temu dowiedzieliśmy się również, kiedy będzie go można kupić. We wspomnianym sklepie widnieje informacja, że zamówienia będą realizowane w połowie przyszłego miesiąca, dokładnie 15 maja.

249 euro za smartfon z 5-calowym wyświetlaczem 1280 x 720 pikseli, 2GB RAM, ośmiordzeniowym procesorem Kirin 620, 16GB pamięci wewnętrznej, kamerką 5 Mpix i aparatem 13 Mpix wydaje się być bardzo rozsądną ceną. Ciekawe ile przyjdzie nam za niego zapłacić w Polsce…

huawe-p8-lite-saturn-de

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona