Ważne

Nowa wersja S Health dostępna dla Samsungów Galaxy z Lollipopem [Aktualizacja]

S Health zadebiutował wraz z Samsungiem Galaxy S4 w 2013 roku. Od tego czasu przeszedł kilka poważnych modernizacji, dzięki czemu wygląda i działa znacznie lepiej. Jednak dotychczas był dostępny wyłącznie dla wybranych koreańskich urządzeń. Teraz doczekała się liftingu odmładzającego.

Aktualnie S Health jest dostępny dla większej gamy Samsungów Galaxy, które posiadają już Androida 5.0 Lollipop. Dzięki temu starsze modele dostaną aplikacje, bezpośrednio z najnowszego flagowca Koreańczyków.

S Health jest typową aplikacją fitness. Oczywiście może liczyć nasze kroki, dzięki czujnikom w naszym urządzeniom, przeliczać je na dystans, pokazywać zalecaną długość aktywności, np. spaceru. Warto wspomnieć o wsparciu dla wearables. Dzięki temu wszystko może stworzyć spójną całość, która pozwoli nam na utrzymanie lepszej kondycji.

W S Health możemy również zapisywać to, co jedliśmy, dzięki czemu możemy stworzyć swój plan żywieniowy. Choć wątpię, że zastąpi to pomoc dietetyka. Aplikacja Samsunga oferuje także wiele innych, przydatnych w codziennym użytkowaniu funkcji, znanych z konkurujących programów.

Ze sklepu Google Play możecie już pobrać nową wersję S Health . Aplikacja jest dostępna w najnowszej dostępnej wersji, która jest identyczna z tym, co znajdziemy w TouchWizie z Samsunga Galaxy S6 i S6 edge.

Jak oceniacie S Health?

Przepraszam najmocniej wszystkich za wprowadzenie w błąd, odnośnie dostępności S Health dla wszystkich urządzeń z Androidem. 

Komentarze

 • Łukasz

  Podobno dużo urządzeń nie może pobrać tej aplikacji gdyż wyświetla się komunikat że twoje urządzenie nie jest zgodne z tom wersjom. Umnie też ta sytyłacja występuje,flagowy model z androidem l i niezgodne ( i nie żebym tu się chwalił )

  • Albert

   Na razie musimy poczekać. Możliwe, że Samsung udostępnił aplikację dla wybranych lokalizacji Google Play.

 • Konrad

  Wiele urządzeń wciąż nie może zainstalować tej aplikacji. Ba, mam Galaxy Alpha, który ma w standardzie te aplikacje (w starszej wersji) i nie mogę jej zaktualizować.

  • Łukasz

   No włśnie więc nie wiem czy taka dopracowana

  • Rysiu666

   LG G3 też nie można pobrać

 • Czy dzieki temu Gear Fit będzie komunikował się z nie-galaktycznymi smartfonami?

  • Albert

   Na to się nie zanosi. Za to kolejna generacja Gearów powinna poprawić się w tym względzie.

 • saw

  Na S4 nie chce się pobrać. Pokazuje że produkt nieobsługiwany :(.

 • A miałem nadzieję, że sobie pobiore ;( A tu dla Samsungow tylko… Mój kolega nie może pobrać na Note 3 z Lollipopem…

 • pyczy

  Zmieńcie ten tytuł naprawdę.

 • Łukasz

  Z tego co widzę nie napisze już podopno napisze na pewno dużo użądzeń nie może pobrać tej aplikacji. Polecam Google Fit naprawdę warto

 • Artur

  Na note 4 juz wczoraj się zaktualizowal bez problemu ;)

 • lolalu

  To była super apka przed aktualizacją. Niestety w nowej wersji brakuje możliwości dodawania innych sportów niż bieganie/rower/chodzenie/piesze wycieczki. Obsługa już nie jest tak intuicyjna jak była. Nie przeniosła się też część danych sprzed aktualizacji. Zubożenie i krok w tył moim zdaniem. Trzeba poszukać czegoś innego teraz :(

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona