Ważne

Lenovo szykuje tańszą wersję Vibe Shot – z ekranem HD

Na marcowych targach MWC firma Lenovo zaprezentowała bardzo ciekawy fotograficzny smartfon – Vibe Shot, który w mojej ocenie był jedną z najbardziej interesujących nowości w Barcelonie. Okazuje się, że chiński koncern planuje wydanie jego tańszej wersji. Główną różnicą ma być zastosowana rozdzielczość, dzięki czemu uda się obniżyć jego koszty produkcji, a tym samym jego cenę końcową.

Oryginalny Vibe Shot posiada wyświetlacz o przekątnej 5 cali i rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, a w sprzedaży w pierwszych krajach ma się pojawić w okolicy czerwca. W podobnym terminie na rynek ma trafić wersja z ekranem 1280 x 720 pikseli. Informacje na jego temat pochodzą z TENAA, gdzie proces certyfikacji przeszedł model o oznaczeniu kodowym Z90, wyglądający identycznie jak Vibe Shot.

Urządzenie ma oferować aparat 16 Mpix z potrójną diodą LED i optyczną stabilizacją obrazu oraz kamerkę frontową 8 Mpix i pracować pod kontrolą Androida Lollipop i ośmiordzeniowego procesora Qualcomm Snapdragon 615 ze wsparciem ze strony 3GB RAM.

Lenovo Vibe Shot w wersji z Full HD wyceniono na 349 dolarów. Jak dużo Lenovo zejdzie z ceny w przypadku modelu z ekranem HD i kiedy oficjalnie go zaprezentuje, na razie nie wiadomo.

źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona