Ważne

Hitman GO taniej w App Store i Google Play

Rok temu studio Square Enix Montreal podjęło się dość ryzykownego przedsięwzięcia polegającego na przekształceniu popularnej strzelanki w grę logiczną na tablety i smartfony. Ku zdumieniu fanów Agenta 47 efekt końcowy okazał się być zaskakująco udany.

Jeśli do tej pory nie mieliście szansy zmierzyć się ze wspomnianym tytułem, teraz nadszedł dobry moment by nadrobić zaległości. Z okazji pierwszych urodzin gry wydawca postanowił bowiem obniżyć tymczasowo jej cenę. Posiadacze urządzeń z systemem Android mogą ją więc obecnie nabyć w Google Play za 6,84 zł, natomiast użytkownicy iOS zapłacą jedynie 0,99 euro. Krótkie przypomnienie dla osób, które nie spotkały się wcześniej z opisywaną tutaj grą: W Hitman GO naszym celem jest kierowanie pionkiem reprezentującym Agenta 47 tak, by wypełnił swoje zadanie (polegające przeważnie, zgodnie z tradycją serii, na eliminacji celu) nie będąc zauważonym przez inne postacie znajdujące się na planszy. Zarówno nasz bohater, jak i pozostałe pionki poruszają się po sztywno wytyczonych ścieżkach według z góry ustalonych zasad, przez co każdy kolejny ruch należy tu dobrze przemyśleć. Z czasem do tego wszystkiego dochodzi również możliwość korzystania z różnych przedmiotów porozrzucanych po planszy, takich jak chociażby kamienie odwracające uwagę strażników. Wszystko to okraszono zaś niebanalną oprawą audiowizualną, nadającą grze unikalny charakter.

Gra Hitman GO dostępna jest do nabycia w sklepach App Store i Google Play. Nie wiadomo jednak jak długo utrzymają się jej promocyjne ceny.

 

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona