Ważne

Xiaomi Mi 4i lekko odchudzoną wersją Mi 4? Premiera już za kilka dni

Xiaomi Mi 4 jest najlepszym i najciekawszym smartfonem w ofercie tej marki. Jeśli wierzyć plotkom, Xiaomi planuje zaprezentować jego nieco odchudzoną (a tym samym tańszą) wersję. Co ciekawe, jego premiera ma mieć miejsce już za kilka dni – 23 kwietnia. Jeśli jesteście nim zainteresowani, mam dobre wieści – do sieci przeciekły praktycznie wszystkie informacje odnośnie jego prawdopodobnej specyfikacji.

Mi 4 oferuje parametry z najwyższej półki – Snapdragona 801, ekran 5″ Full HD, 3GB RAM. Nic więc dziwnego, że w „odchudzonym” Mi 4i ma się znaleźć nieco słabsza, ale wciąż ciekawa konfiguracja. Wiele bowiem wskazuje na to, że Mi 4i zostanie wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 615 (64-bit) i 2GB RAM. Ale to tak naprawdę jedyne istotne zmiany.

Okazuje się bowiem, że Xiaomi Mi 4i może posiadać ten sam wyświetlacz – o przekątnej 5″ i rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Oprócz tego mamy mieć do czynienia z aparatem 13 Mpix, kamerką 8 Mpix, 16GB pamięci, dual SIM, 4G oraz Androidem 5.0.2 Lollipop z nakładką MIUI. Co więcej, Mi 4i ma wyglądać podobnie do swojego mocniejszego odpowiednika.

Czy powyższe informacje okażą się prawdziwe? W jakiej cenie oferowany będzie Xiaomi Mi 4i? Wszystkiego dowiemy się w ciągu najbliższych dni.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona