Ważne

Aplikacja LastPass zaktualizowana – Material Design i kilka usprawnień

LastPass jest uważany za jednego z najlepszych przedstawicieli programów będących menadżerami haseł. Już sam fakt, że aplikacja pobrana ponad milion razy ma ocenę 4,6 (na 5) już o czymś świadczy, a opinie użytkowników zostawiane w Google Play są co najmniej zadowalające. W weekend LastPass został zaktualizowany, dzięki czemu od kilkudziesięciu godzin możemy korzystać z odświeżonej wersji.

Aktualizacja wnosi przede wszystkim powiew świeżości pod względem wyglądu interfejsu – został bowiem dostosowany do wymogów Material Design. Ale oprócz tego, ku uciesze użytkowników, dodany został „pływający” przycisk do szybkiego dodawania nowych treści (bezpiecznych notatek, stron, formularzy), będący zawsze na wyciągnięcie palca.

Od momentu powstania jest to największa aktualizacja LastPass, która w głównej mierze ma uprościć mobilne zarządzanie hasłami i samo korzystanie z aplikacji. Oprócz powyższych zmian przeorganizowane zostało menu ustawień oraz oczywiście wprowadzono poprawki i postarano się o wyeliminowanie pomniejszych błędów.

Dodatkowo ekipa LastPass poinformowała, że osoby, które wejdą w posiadanie Galaxy S6 lub Galaxy S6 Edge, w ramach Galaxy Gifts otrzymają LastPass Premium za darmo.

https://www.youtube.com/watch?v=Nn-viIGQSsM

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona