Ważne

Nadchodzi Acer Switch 11 SW5-173 z Intel Core M-5Y10c

Seria hybryd Switch jest przez Acera jedną z lepiej rozwijanych. Wśród dostępnych w sprzedaży modeli są wersje 10-, 11- i 12-calowe, a żeby tego było mało, niektóre z nich dostępne są z różną rozdzielczością ekranu i różnymi procesorami (Intel Atem Z3745 i Intel Core i3). Z najnowszych informacji wynika, że w przygotowaniu jest odświeżona wersja Acera Switch 11 – tym razem z Intel Core M.

Urządzenie ma zostać wyposażone w procesor Intel Core M-5Y10c, 4GB pamięci operacyjnej RAM, 64GB pamieci wewnętrznej, aparat 5 Mpix. Systemem operacyjnym będzie oczywiście Windows 8.1, natomiast za czas działania całości ma odpowiadać akumulator 45 Wh.

Hybryda Acera ma być dostępna w co najmniej dwóch wersjach – 11,6-calowy ekran w jednej z nich będzie miał rozdzielczość HD, w drugiej – Full HD. Tym samym producent zróżnicuje produkt cenowo, dzięki czemu będzie miał większe szanse dotrzeć do większej grupy odbiorców.

Za produkcję nowego Switcha ma być odpowiedzialna firma Compal (a nie, jak dotychczas, Pegatron), co może sugerować, że będziemy mieli do czynienia ze zmianami w wyglądzie, aczkolwiek na ten temat zbyt wcześnie spekulować. Mówi się jedynie, że sprzęt może być cieńszy i lżejszy od dotychczasowych, a także wykonany z aluminium.

Z informacji opublikowanych przez Tabtech wynika, że premiera Acera Switch 11 SW5-173 może mieć miejsce jeszcze w tym miesiącu. Jeśli tak będzie – z pewnością Was o tym fakcie poinformujemy.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona