Ważne

iOS 8.3 udostępniony – długa lista poprawek

Wczorajszego wieczoru firma Apple udostępniła aktualizację swojego mobilnego systemu operacyjnego iOS dla tabletów iPad i smartfonów iPhone. Najnowsza wersja oprogramowania oznaczona została numerem iOS 8.3 i wnosi całkiem sporo usprawnień i poprawek.

Lista zmian, które zostały zaimpementowane w iOS 8.3, jest zaskakująco długa. Wprowadzone poprawki i zmiany, choć nie rewolucyjne, powinny wnieść komfort użytkowania mobilnych urządzeń Apple na wyższy poziom.

I tak, iOS 8.3 wprowadza usprawnienia związane ze stabilnością połączeń WiFi i Bluetooth, klawiaturami firm trzecich, skrótami klawiszowymi, zakładkami w przeglądarce Safari, aplikacją Wiadomości, jak również ogólnym otwieraniem poszczególnych programów i ich czasu reakcji. Poprawek doczekały się również takie rozwiązania, jak CarPlay, wydarzenia w aplikacji Kalendarz, Centrum Sterowania czy VoiceOver, a asystentka głosowa Siri zaczęła mówić w nowych językach – niestety, wciąż nie w naszym rodzimym (dodano obsługę takich języków, jak holenderski, duński czy tajski).

Jeśli jesteście posiadaczami urządzeń Apple, aktualizacja powinna powiadomić Was o swojej dostępności automatycznie. Jeśli powiadomienie nie wyskoczyło, szukajcie jej z poziomu ustawień.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona