Ważne

Huawei P8 Lite na pierwszych zdjęciach prasowych – wygląda nieźle

Według najnowszych informacji Huawei P8 nie będzie jedynym smartfonem, którego chiński koncern zamierza zaprezentować 15 kwietnia podczas swojej konferencji prasowej w Londynie. Do sieci przeciekły bowiem pierwsze oficjalne zdjęcia prasowe mające przedstawiać nieco odchudzoną wersję P8, mianowicie P8 Lite.

Patrząc na powyższe grafiki trudno nie odnieść wrażenia, że P8 Lite i P8 będą wyglądały albo bardzo podobnie do siebie lub w ogóle będą identyczne. Spójrzcie do poprzedniej informacji o Huawei P8, który przeszedł certyfikację TENAA. Na szczęscie o ile na poprzednich zdjęciach telefon prezentował się, co tu dużo mówić, bardzo przeciętnie, tak na zdjęciach prasowych wygląda już o wiele lepiej.

Jeśli natomiast chodzi o parametry techniczne Huawei P8 Lite, póki co mówi się o 5-calowym wyświetlaczu o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, procesorze Kirin 620 1,2GHz, 2GB RAM, 16GB pamięci wewnętrznej. Ma nie zabraknąć tu również obsługi dwóch kart SIM (dual SIM), a całość ma zostać zamknięta w smukłej obudowie (7,7 mm). Telefon ma posiadać aparat 13 Mpix oraz kamerkę 5 Mpix i charakteryzować się wąskimi ramkami przy krawędziach ekranu.

P8 Lite ma być dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej. Wykonany będzie z aluminium.

Cena telefonu ma wnosić 250 euro.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona