Ważne

HTC One M9 Plus na materiałach promocyjnych – czytnik linii papilarnych jak Home w Samsungach

Od kilku tygodni w sieci pojawiają się kolejne spekulacje dotyczące HTC One M9 Plus. W internecie krążą też wczesne zdjęcia prasowe przedstawiające to urządzenie, jego parametry techniczne i data premiery (ta akurat jest już pewna: 8 kwietnia). Dziś natomiast w ręce jednej z zagranicznych redakcji wpadły materiały promocyjne skupiające się na istotnych aspektach nadchodzącego urządzenia.

Mamy do czynienia z trzema grafikami, na każdej z nich przedstawiona została inna cecha One M9 Plus. Jedna poświęcona została wyświetlaczowi, druga – eleganckiemu wzornictwu, zastosowaniu aluminiowej obudowy i połączeniu dwóch kolorów, trzecia natomiast, interesująca nas najbardziej – czytnik linii papilarnych.

Tym samym możemy potwierdzić prawie ostatecznie, że czytnik linii papilarnych w HTC One M9 Plus będziehtc-one-m9-plus-materiałypromo-02 umieszczony pod ekranem pomiędzy rozdzielonym dolnym głośnikiem. Co więcej, wyglądem będzie przypominał fizyczny przycisk Home z urządzeń z Samsunga. Też odnosicie takie wrażenie?

Jeśli dotychczasowe informacje okażą się prawdziwe, w HTC One M9 Plus będziemy mieli do czynienia z 5,2-calowym wyświetlaczem QHD, procesorem Mediatek MT6795 lub Qualcomm Snapdragon 810 (w zależności od rynku) oraz 3GB RAM.

Wszystko stanie się jasne już 8 kwietnia, kiedy to w Japonii odbędzie się oficjalna konferencja HTC.

Komentarze

Privacy Preference Center

   Necessary

   Advertising

   Analytics

   Other

   Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona