Zaktualizowany Gmail na Androida z ważnymi nowościami

Osoby korzystające z kilku kont pocztowych podłączonych pod Gmaila mogą dostać szewskiej pasji przez konieczność przełączania się pomiędzy nimi w momencie, gdy chcą zobaczyć wiadomości z konkretnego konta. Na szczęście zespół odpowiedzialny za ten program w firmie Google wreszcie poszedł po rozum do głowy i w najnowszej wersji postanowił umożliwić dostęp do wiadomości ze wszystkich kont w jednym widoku ekranu.

Konieczność przełączania się pomiędzy kontami może irytować, ale na szczęście to już przeszłość. Na poniższym screenie możecie zobaczyć, jak będzie wyglądał widok wszystkich wiadomości e-mail z kilku kont:

gmail-aktualizacja-konta

Ale to tylko jedna z zapowiedzianych nowości, jakie znajdziemy w zaktualizowanej wersji Gmaila. Wśród pozostałych znajdziemy przede wszystkim udoskonalone narzędzie wyszukiwania, w którym wprowadzone zostało autouzupełnianie tekstu, umożliwiające szybsze znalezienie tego, czego szukamy.

Dodatkowo Google wprowadziło ulepszony widok konwersacji, obsługujący również pocztę z Yahoo, Outlook i innych kont IMAP/POP i samych animacji podczas ich otwierania lub zamykania, jak również zdecydowano się na zmianę podglądu załączników oraz możliwość zapisywania ich bezpośrednio do Google Drive za pomocą jednego kliknięcia.

Osoby zainteresowane zapoznaniem się z nowym Gmailem mogą to zrobić pobierając plik .apk – stąd, bowiem aktualizacja ma być dostępna w ciągu najbliższych dni.

Komentarze

 • Artur

  Ja trochę nie rozumiem google… Mamy inbox, który jest rozwijany, jednak brakuje mu kilku funkcjonalności i obsługuje tylko gmaila. Mamy gmaila, który obsługuje różne skrzynki + ma kilka innych funkcjonalności…

  • Kozubi

   Moim zdaniem tak działają bardzo duże korpo.
   Maja dziesiąt grup (teamow) z ktorych kazda jest firma w firmie co doprowadza do wewnetrznej konkurencji (oczywiscie jakis menago mysli ze to dobrze i wspaniale) co ma przelozenie na przeplyw informacji.
   Tak wiec jedne rozwiązania nie wpływają na drugie itp itd :)
   A po jakims czasie jakiś menago który zwraca uwage na kolory i “sfiecace” ikonki decyduje “ok….to tą apke porzzucamy a tamtą weźmiemy”

 • placek

  Po jaką cholerę daliście tę więlką ikonkę gmaila na początku? Nic nie wnosi, tylko miejsce zajmuje, trzeba się naprzewijać i jeszcze 32KB zajmuje. A tu wiecie, kilobajt do kilobajta i zbierze się MB, a MB do MB………

 • netdog

  Jak ktoś choć raz pobawi się trochę możliwościami Aquamail na Androida, to szybko wyłączy to badziewie zżerające zasoby, czas i prywatność.

 • as

  A mnie jakoś to nigdy nie irytowało i nawet sobie to chwaliłem.

 • D-fens

  A ja mam problem z Gmail. Z zamierzchłych czasów zostało mi konto na o2.pl i działało pięknie przez POP. Od jakiegoś czasu nie chce ruszyć a jak ruszy to ściąga wiecznie bardzo stare wiadomości bez wyraźnego klucza. Może ktoś

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona