Ważne

Właściciele smartfonów HTC z serii One będą mieli okazję uczynić je unikatowymi (darmowy grawerunek)

Wczoraj w środku dnia pojawiło się dość ciekawe wydarzenie stworzone przez HTC Polska, które odbędzie się w dniach 2-3 kwietnia w Krakowie oraz Warszawie. Podczas imprezy będzie można wytatuować – czy raczej wygrawerować – wzór na pleckach smartfona z serii One. Oprócz tego będzie możliwość zapoznania się z najnowszym flagowcem HTC, czyli modelem M9.

Większość osób przy zakupie urządzeń mobilnych kieruje się między innymi estetyką sprzętu. Nic dziwnego – przy dzisiejszym rynku szukamy czegoś, co nie tylko będzie dobrze działać, ale i ładnie prezentować się w ręku. Z takiego założenia musiało wyjść również i polski oddział HTC, organizując event o nazwie Studio tatuażu HTCxSaturn. W trakcie jego trwania będziemy mogli bezpłatnie nadać pleckom smartfonu indywidualne cechy.

htc_tatuaz_02

Ale nie tak prędko – pamiętajmy o zasadach, które obowiązują podczas Salonu Tatuażu HTC. I tak mamy 4 podpunkty:

  1. Akcja grawerowania telefonów odbędzie się w dniach 2-3 kwietnia 2015 roku w salonie Saturn w Galerii Krakowskiej (Kraków)/w salonie Saturn w Centrum Handlowym Arkadia (Warszawa), w godzinach 12:00-19:00.
  2. Wykonanie graweru na obudowie telefonu jest bezkosztowe.
  3. Grawerowane będą telefony z rodziny #HTCOne.
  4. Przynieś swój wzór na pen-drive w pliku wektorowym (najlepiej plik eps).

Oznacza to, że na miejscu nie odnajdziemy gotowych wzorów. Co więcej, warto pamiętać, że grawerować można tylko na aluminiowej obudowie.

B_BFkyvVEAEa02S

Dodatkowo podczas wydarzenia będzie można zapoznać się z najnowszym z flagowych modeli HTC, czyli One M9. Chociaż jest on już dostępny w sprzedaży, zawsze jest to dodatkowa możliwość na sprawdzenie funkcjonowania urządzenia, które wyceniono aż na 3149 złotych.

Zainteresowani muszą udać się do salonu Saturna w Krakowie, Galeria Krakowska, poziom -1
Ul. Pawia 5 lub w WarszawieCentrum Handlowe Arkadia, Al. Jana Pawła II 82.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona