Ważne

HTC One E9+ w całej okazałości na fotkach prasowych

Frontowy panel przypominający HTC One M9, głośniki skierowane w stronę użytkownika, metalowa ramka, okrągły, wystający obiektyw aparatu. Co to za urządzenie? HTC One E9+, które właśnie trafiło do sieci i zdradziło nam, jak będzie się prezentowało w całej okazałości.

Fotki prasowe przedstawiające HTC One E9+ trafiły do sieci za sprawą użytkownika Twittera, @Upleaks, co, swoją drogą, doskonale po nich widać ;). Z nich dowiadujemy się również, że będą co najmniej trzy wersje kolorystyczne telefonu. Tył One E9+ jest prosty, ale dzięki temu właśnie elegancki i zdecydowanie może się podobać – oby tak było również w rzeczywistości.

No dobrze, a co z parametrami technicznymi? Mówi się, że HTC One E9+ będzie posiadał wyświetlacz o przekątnej 5,5″ i rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli. Ma działać dzięki połączeniu ośmiordzeniowego procesora Mediatek MT6792 ze wsparciem ze strony 3GB RAM oraz Androida w wersji najprawdopodobniej 5.0 Lollipop z nakładką HTC Sense. Wśród komponentów ma się znaleźć miejsce dla aparatu 20 Mpix oraz kamerki 4 Mpix UltraPixel.

Znając tak dużo szczegółów odnośnie nadchodzącego smartfona HTC, trudno nie odnieść wrażenia, że jego premiera jest już tuż za rogiem. Niestety, oficjalnie wciąż nie wiadomo kiedy zostanie zaprezentowany.

Komentarze

  • kriswolf

    A gdzie przyciski funkcyjne

  • Piotr Gutkowski

    Są tam gdzie być powinny czyli po bokach napisu HTC – tak jak w M7. Zresztą całość wygląda jak M7 tylko bez dwóch czujników na górze po lewej (oczywiście mówię o przodzie).

  • Ten wystający obiektyw aparatu to nie jest dobre posunięcie. Juz sobie wyobrażam jak będzie wyglądała soczewka po dłuższym użytkowaniu.

  • RDF2

    kiepski design – nic dziwnego, że kilka dni temu wyrzucili autora.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona