Ważne

Samsung Galaxy S6 Active zaoferuje slot kart microSD?

Czasem warto zajrzeć na Reddit i poczytać dyskusje, które tam się toczą. Jedna z nich zaczęta została przez osobę, która miała okazję przeprowadzać wywiad z jednym z przedstawicieli europejskiego oddziału Samsunga. Oczywiście nie omieszkała podzielić się informacjami, które udało jej się uzyskać. A są one co najmniej interesujące i dotyczą nadchodzącej nowości koreańskiej firmy: Galaxy S6 Active.

Czego możemy się spodziewać po Galaxy S6 Active? Przede wszystkim specyfikacji zbliżonej do standardowej wersji Galaxy S6 pod względem wielkości ekranu, procesora i najważniejszych podzespołów (ale konkretów, niestety, brak) . Pozostałe parametry mogą ulec znacznej zmianie.

Z informacji zamieszczonej przez wspomnianego użytkownika Reddit wynika, że w Samsungu Galaxy S6 Active nie uświadczymy czytnika linii papilarnych i miernika pulsu. Co więcej, ma posiadać nieco gorszy aparat oraz przyciski fizyczne na froncie (w wersji Active to raczej normalne). Natomiast tym, co prawdopodobnie najbardziej ucieszy osoby potencjalnie zainteresowane Galaxy S6 Active, będzie fakt, że urządzenie ma posiadać slot kart microSD i akumulator o większej pojemności.

Samsung Galaxy S6 Active ma zadebiutować w połowie lata bieżącego roku. Czy powyższe informacje faktycznie okażą się prawdziwe? Trudno powiedzieć. Internet, tak jak papier, wszystko przyjmie.

*na zdjęciu tytułowym Galaxy S5 Active

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona