Ważne

HTC udostępnia Theme Maker!

Personalizacja naszego urządzenia jest dla niektórych elementem kluczowym. Z tego też powodu coraz więcej producentów daje swoim klientom możliwość tworzenia własnych, bądź instalacji już gotowych motywów. Do tego grona dołącza właśnie HTC ze swoją usługą Themes.

Nowa aplikacja będzie dostępna dla każdego smartfonu Tajwańczyków, który będzie posiadał zainstalowaną najnowszą wersję ich nakładki. Uważam, że będzie to spora zaleta. Chociaż na rynku istnieje już spora konkurencja, zapewniająca podobne możliwości personalizacji urządzenia.

Moim zdaniem głównym wyróżnikiem tej usługi jest to, że każda zainteresowana osoba może stworzyć samodzielnie motyw. Szkoda, że rzadko inni producenci pozwalają na podobną swobodę w personalizacji. Czy naprawdę tak trudno byłoby udostępnić użytkownikom odpowiednią aplikację?

Dostępne motywy będzie można pobrać, dzięki BlinkFeed, który jest już obecny na urządzeniach HTC od dwóch lat. Jednak warto wspomnieć o bardzo prostej obsłudze Themes Maker. W wersji PRO będziemy mieli do wyboru już gotowe zestawy ikon, zbiór tematycznych tapet, dzwonków czy nawet czcionek. Myślę, że wszystko idzie w dobrą stronę.

HTC Themes Maker

Jeżeli jesteście zainteresowani stworzeniem własnego motywu koniecznie odwiedźcie stronę HTC Themes Maker (wymagane posiadanie konta). Możemy się spodziewać, że niedługo podobne usługi zaoferuje konkurencja. W końcu wiele osób chce posiadać spersonalizowany smartfon czy tablet.

Komentarze

Privacy Preference Center

   Necessary

   Advertising

   Analytics

   Other

   Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona