Ważne

Krótko: Samsung Galaxy Note 4 z nową aktualizacją oprogramowania

Nieco ponad miesiąc temu Samsung wypuścił aktualizację swojego flagowca, Galaxy Note 4 w wersji z Exynosem, w postaci Androida Lollipop. Użytkownicy początkowo zadowoleni z możliwości zapoznania się między innymi z nowościami w interfejsie (Material Design), ostatecznie przeklinali problemy z czasem pracy akumulatora i zniknięciem trybu wyciszenia. Dziś wydana została poprawka, która ma pozytywnie wpłynąć na działanie produktu.

Aktualizacja waży 222,81MB i dostępna jest dla Galaxy Note 4 w wersji z Exynosem 5433 (N910C). Informacja na temat jej dostępności w trybie OTA powinna pojawić się na pasku systemowym automatycznie, natomiast jeśli jej nie macie – sprawdźcie ręcznie w ustawieniach, powinna już tam na Was czekać.

Ponadto użytkownicy, którzy wcześniej nie mieli możliwości zaktualizowania urządzenia (bo na przykład kupili w ciągu ostatnich kilku tygodni, a wtedy wycofano tą aktualizację), również mogą wgrać Lollipopa (5.0.1) przez OTA. Aktualizacja waży niecały 1GB.

Jestem bardzo ciekawa czy dzisiejsza aktualizacja poprawi czas pracy baterii. Ale sama ostatnio stałam się bardzo ostrożna z aktualizowaniem urządzeń i zanim sama zaktualizuję Galaxy Note 4, chyba się wstrzymam i poczekam na opinie internautów na ten temat.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona