Ważne

Goclever Quantum2 500 z HotKnot za 469 złotych

Moduł NFC bardzo rzadko implementowany jest w smartfonach z niskiej a nawet i średniej półki cenowej (choć zdarza się to coraz częściej). Jakiś czas temu Mediatek zaprezentował swoje rozwiązanie tego typu – HotKnot, pozwalające bezprzewodowo przesyłać dane przez zbliżenie wyświetlaczy dwóch urządzeń wyposażonych w dedykowaną aplikację. Jednym z produktów oferujących HotKnot jest najnowszy smartfon Goclevera, Quantum2 500. 

Pod względem ceny mamy do czynienia z typowym budżetowcem, bowiem wyceniono go na 469 złotych. Co otrzymujemy za tę kwotę?

Przede wszystkim 5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, czterordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,3GHz, 1GB RAM i 8GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć dzięki slotowi kart microSD.

Systemem operacyjnym jest tu Android w wersji 4.4 KitKat, natomiast za czas działania całości odpowiada akumulator o pojemności 2200 mAh. Zdjęcia zrobimy wykorzystując aparat 8 Mpix lub kamerkę przednią 2 Mpix. Do dyspozycji mamy 3G z dual SIM, GPS, Bluetooth, a także port microUSB oraz 3.5 mm jack audio. Telefon ma 8,3 mm grubości.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona