Wiko VIEW

Do sieci dostały się zdjęcia… etui na LG G4

W internecie pojawiły się zdjęcia przedstawiające etui, które rzekomo będzie pasowało na najnowszego flagowca od LG. Poza tym pojawiła się grafika, która potwierdza zakrzywienie ekranu w G4.

Jeśli etui okaże się prawdziwe, to LG G4 w kwestii wyglądu będzie niemal taki sam jak poprzednik. Z tyłu znajdziemy oczywiście przyciski głośności oraz klawisz zasilania, a także przycisk zasilania. Oprócz nich na tyle oczywiście znajdziemy soczewkę aparatu, diodę LED oraz laserowy autofokus. Na dole swoje miejsce znajdzie głośnik główny.

Analizując pokrowiec od dołu możemy wnioskować, że oprócz mikrofonu oraz portu micro USB znajdziemy jeszcze jeden element, co sugeruje trzecie wycięcie. Według niektórych źródeł może to być miejsce na rysik.

Oprócz etui pojawiła się grafika, która w idealny sposób pokazuje, że LG G4 będzie lekko zakrzywiony. Zakrzywienie nie będzie aż tak duże, jak w LG G Flex 2.

Co do specyfikacji urządzenia spekuluje się, że smartfon będzie posiadał ekran o przekątnej między 5,3 a 5,7 cala o rozdzielczości 1440 x 2560 lub 1620 x 2880 pikseli. W urządzeniu prawdopodobnie znajdziemy 20-megapikeslową matrycę aparatu, a całość będzie napędzana procesorem Qualcomm Snapdragon 810.

Data premiery LG G4 nie jest jeszcze znana. Myślę, że może ona mieć miejsce na przełomie maja i czerwca 2015 roku.

Komentarze

 • Glee

  Ktoś zjadł jedną cyfrę w rozdzielczości ;)

  • Kacper Żarski

   no w sumie może trochę głodny byłem ;-) dzięki za czujność, poprawione

 • Filiplll

  120 x 2880? Chyba 1200 x 2880 :-)

  • Kacper Żarski

   1620 miało być, dzięki za uwagę, poprawione ;)

 • Jak widzę komentarze krytyczne są pracowicie usuwane :). No cóż… Zatem aby nmnie znów nie spotkało coś takiego będę pisał pozytywnie. Zatem informuje że czekam z niecierpliwością na nastepne news-y o pudelku do G4, woreczku na akcesoria i projekcie instrukcji. Gratuluję wyboru treści i pozdrawiam. Wow.. Cóż za wnikliwa analiza pokrowca :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona