Twórcy Earthcore przedstawiają kulisy powstawania gry

Jakiś czas temu miałem okazję podzielić się z wami pierwszymi wrażeniami z testów wersji Beta gry Earthcore: Shattered Elements, nad którą pracuje obecnie wrocławskie studio Tequila Games. Teraz nadarzyła się kolejna dobra okazja, by wspomnieć o tej obiecującej produkcji.

Twórcy gry postanowili bowiem zaprosić wszystkich zainteresowanych za kulisy jej powstawania, rzucając przy tym nieco więcej światła na to, co zobaczymy w jej finalnej wersji. Pierwszy odcinek serii „Kulisy Earthocre’a” skupia się na szczegółach dotyczących mechaniki rozgrywki, która bez wątpienia wyróżnia się na tle większości konkurentów. Przy okazji twórcy zdradzają też jak wyglądał pierwotny pomysł na grę, czym kierowali się podczas procesu kreowania jej zasad oraz z których elementów są najbardziej dumni. Wszystko to okraszono zaś nowymi, niepublikowanymi wcześniej fragmentami rozgrywki.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem Earthcore: Shattered Elements zadebiutuje w sklepie z aplikacjami App Store jeszcze w tym miesiącu. Gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na powiadomienia@tabletowo.pl.

Komentarze

  • Martini

    Zapowiada się dość ciekawie i nowatorsko. Chociaż oceniam to nie jako miłośnik i znawca tego gatunku gier. Ktoś inny może mieć odmienne zdanie.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona