Alcatel Onetouch Pixi 3 – specyfikacja nie robi wrażenia
Ważne

Alcatel Onetouch Pixi 3 – specyfikacja nie robi wrażenia

Oprócz OneTouch Idol 3, symetrycznego smartfona, którego można używać zarówno normalnie, jak i „do góry nogami”, Alcatel zaprezentował również dwa tablety. Nie łudźcie się jednak, nie są to interesujące produkty. Należą do niskiej półki cenowej i już po rozdzielczościach ich ekranów widać, że nie mają do zaoferowania, niestety, nic ciekawego.

Tablety Alcatela będą dostępne w trzech różnych wersjach: z WiFi, 3G i 4G, dzięki czemu różne grupy odbiorców będą mogły wybrać urządzenie najbardziej odpowiednie dla swoich wymagań. Urządzenia skierowane są głównie do młodych – dostępnych będzie bowiem aż siedem różnych wersji kolorystycznych obudowy.

Seria OneTouch Pixi 3 zawiera dwa modele: 7- i 8-calowy. Pierwszy charakteryzuje się rozdzielczością wynoszącą 1024 x 600 pikseli (poniżej przeciętnej), natomiast drugi – 1280 x 800 pikseli. Mniejszy oferuje 512MB RAM (!) w wersji WiFi i 1GB RAM w wersji z 4G oraz 4GB pamięci wewnętrznej. Oba pracuje dzięki dwurdzeniowemu procesorowi Mediateka o częstotliwości taktowania 1,2GHz.

W chwili obecnej to wszystkie informacje, jakie znamy na temat OneTouch Pixi 3.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona