Ważne

The Witcher Adventure Game taniej w App Store i Google Play

The Witcher Adventure Game to tabletowe wcielenie wiedźmińskiej planszówki zaprojektowanej przez jednego z najbardziej znanych polskich twórców gier tego typu – Ignacego Trzewiczka. Teraz, trzy miesiące po swojej oficjalnej premierze, tytuł ten doczekał się pierwszej obniżki cen.

Krótkie przypomnienie dla osób, które nie spotkały się wcześniej z omawianą tu produkcją: TWAG to gra stworzona z myślą o rozgrywce dla czterech graczy, kierujących postaciami Geralta, Triss, Yarpena i Jaskra. W wersji cyfrowej możemy nie tylko zaprosić trójkę znajomych do gry przy jednym tablecie (tzw. Hot Seat), ale też zagrać z nimi po sieci lub zmierzyć się ze sztuczną inteligencją. Zarówno wirtualna plansza na której przyjdzie nam grać jak i wszystkie pozostałem elementy rozgrywki stanowią wierne odwzorowanie tego co znajdziemy w „pudełkowej” wersji gry.

Nowa promocyjna cena gry to 3,99 euro w App Store i 12 zł w Google Play (pierwotnie kosztowała ona odpowiednio 5,49 euro i 20 zł). Nie wiadomo jednak czy ceny te utrzymają się na dłużej, czy też mamy tu do czynienia z krótkotrwałą obniżką.

 

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona