Ważne

Tablet HTC ma zadebiutować w drugim lub trzecim kwartale roku

O tablecie HTC mówi się coraz więcej i częściej. I nie mam tu na myśli urządzenia powstałego przy współpracy tajwańskiego koncernu z Google (Nexus 9), ale o tablecie, który ma wyjść spod skrzydeł HTC i jako HTC ma być sprzedawany. Od początku lutego Upleaks dostarcza nam kolejne informacje na jego temat. Dziś pojawiły się kolejne.

Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że urządzenie ma bazować na Nexusie 9 – ma oferować prawdopodobnie podobne parametry techniczne, a całość ma zostać zamknięta w obudowie o podobnych wymiarach. Wtedy też źródło twierdziło, że jego premiery nie doczekamy się w pierwszym kwartale 2015 roku, a przyjdzie nam na nią poczekać nieco dłużej.

Mimo wszystko spodziewaliśmy się, że HTC może zaprezentować swoją nowość podczas nadchodzących targów MWC w Barcelonie. Najnowsze informacje zdają się jednak potwierdzać, że nie ma na to większych szans. Okazuje się bowiem, że tablet HTC ma zadebiutować w drugim lub nawet w trzecim kwartale bieżącego roku, co wskazuje na premierę być może na Computex w czerwcu lub innym specjalnie zorganizowanym z tej okazji evencie.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że w drugiej połowie roku HTC zamierza zaprezentować kolejną, trzecią już generację Butterfly z 5,2-calowym ekranem o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli.

https://twitter.com/upleaks/status/568207876658847744

*na zdjęciu HTC Flyer. Ktoś pamięta? Ktoś używał? ;)

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona