Ważne

Allview już w przyszłym tygodniu zaprezentuje pierwszego smartfona z czytnikiem linii papilarnych

Według oficjalnej informacji prasowej już w przyszłym tygodniu światło dzienne ujrzy Allview E3 Sign. Smartfon będzie charakteryzował się przede wszystkim obecnością czytnika linii papilarnych.

Allview jest stosunkowo młodą firmą na polskim rynku. Premiera pierwszych urządzeń miała miejsce we wrześniu ubiegłego roku, lecz producent ani trochę nie zwalnia tempa i co kilka tygodni słyszymy o różnych nowościach. Jak na razie dostępne są 22 smartfony, 3 feature phony oraz 22 tablety. Już w przyszłym tygodniu poznamy nowe urządzenie, tym razem nieco inne od reszty.

Allview E3 Sign będzie (podobno) wyróżniał się dobrymi parametrami technicznymi, a przy tym przystępną ceną. Największą nowością ma być obecność czytnika linii papilarnych, który do tej pory nie zagościł w żadnym urządzeniu tej marki.

Na górze wpisu możecie zobaczyć zdjęcie, które przedstawia Allview E3 Sign. Możemy z niego wywnioskować, że wspomniany przeze mnie czytnik linii papilarnych zostanie umieszczony na tyle urządzenia, razem z aparatem głównym i podwójną diodą LED. Podobne rozwiązanie możemy znaleźć chociażby w HTC One Max czy w Huawei Ascend Mate 7.

O specyfikacji oraz cenie niestety nic nie wiemy. Udało mi się jedynie dowiedzieć, że Allview E3 Sign będzie posiadał wyświetlacz o przekątnej 5,5 cala. Na więcej szczegółów musimy poczekać do przyszłego tygodnia.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona