Samsung zamierza zastosować smartfonową nomenklaturę w tabletach? Galaxy Tab A, E i J? - Tabletowo.pl

Samsung zamierza zastosować smartfonową nomenklaturę w tabletach? Galaxy Tab A, E i J?

Dotychczasowa nomenklatura tabletów Samsunga, dla kogoś, kto bacznie śledzi jego poczynania, jest jasna. Galaxy Tab S to modele z Super AMOLED, Galaxy Tab 1, 2, 3, 4 to poszczególne generacje tabów ze średniej półki, natomiast Galaxy Tab Lite to te najtańsze modele. Jeszcze jest Galaxy Tab Pro – taki Tab S ale bez Super AMOLED i Galaxy Note – z rysikiem. Pojawiły się jednak informacje, jakoby producent szykował małą rewolucję w nazewnictwie nadchodzących tabletów.

Okazuje się bowiem, że w koreańskim urządzenie patentowym został złożony wniosek o przyznanie praw do trzech nazw, jednoznacznie wskazujące na nadchodzące tablety. Mowa o Galaxy Tab A, Galaxy Tab E i Galaxy Tab J.

Trudno zatem nie odnieść wrażenia, że niebawem w tabletach koreański koncern zastosuje analogiczne nazewnictwo do ostatnio stosowanego w smartfonach. Mamy całe mnóstwo serii… A, E, J, S.

Nie jest jednak jasne które urządzenia będą pochodziły z poszczególnych serii i czy A, E i J to nazwy nowych produktów czy zmienione nazwy dotychczasowych (ze wskazaniem na to pierwsze). Tego jednak powinniśmy się dowiedzieć już podczas MWC 2015 w Barcelonie.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona