Ważne

Na MWC 2015 poznamy Lenovo Vibe Z3 Pro: 5,5″ ze Snapdragonem 810 i 4GB RAM

Lenovo, poza produkcją tabletów i laptopów, zajmuje się również smartfonami, choć z ich dostępnością w Polsce różnie bywa. Z racji zbliżających się targów MWC 2015 w Barcelonie, do sieci przecieka coraz więcej informacji. Tym razem właśnie ze stajni Lenovo. Okazuje się bowiem, że firma planuje prezentację ponadprzeciętnego 5,5-calowego Vibe Z3 Pro.

I wiele wskazuje na to, że smartfon ten będzie kolejnym przedstawicielem urządzeń działających dzięki 64-bitowemu procesorowi Qualcomm Snapdragon 810. Ale najbardziej ciekawa wydaje się tu jednak pamięć RAM – ma wynosić 4GB i tym samym pomóc rozwinąć skrzydła wspomnianej jednostce centralnej. Systemem operacyjnym tu Android najprawdopodobniej w wersji 5.0 Lollipop, co raczej nie powinno nikogo dziwić.

Jak widzicie w przypadku Vibe Z3 Pro będziemy mieć do czynienia z naprawdę „wypasioną” specyfikacją. Wskazuje na to również rozdzielczość 5,5-calowego wyświetlacza, która ma wynosić 2560 x 1440 pikseli oraz pamięć wewnętrzna – 64GB.

Urządzenie będzie oferowało również akumulator o pojemności 3400 mAh, a wśród pozostałych parametrów ma się znaleźć także aparat 16 Mpix (z dedykowanym, fizycznym przyciskiem migawki na obudowie).

Więcej na temat Lenovo Vibe Z3 Pro powinniśmy się dowiedzieć już za miesiąc.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona