Ważne

Konferencja Samsunga na MWC 2015 już 1 marca. A na niej Galaxy S6

Targi Mobile World Congress 2015 ruszają już za miesiąc – 2 marca. Dzień wcześniej, czyli pierwszego dnia tego miesiąca, będzie dzień prasowy, podczas którego pierwsi producenci zaprezentują swoje nowości na zorganizowanych konferencjach prasowych. Samsung właśnie zaczął rozsyłać zaproszenia na ten event.

Dowiedzieliśmy się z niego przede wszystkim, że konferencja koreańskiego koncernu odbędzie się 1 marca, co raczej nie jest dla nas zaskoczeniem (tradycją staje się, że Samsung ma konferencje na dzień przed rozpoczęciem każdych targów). Wiele jednak mówiło się wcześniej, że tym razem event będzie miał miejsce dzień później. Spekulacje te jednak się nie potwierdziły.

Z zaproszenia, które widzicie na początku wpisu, możemy również wywnioskować, jakie urządzenie będzie odgrywało pierwsze skrzypce w Barcelonie i będzie główną gwiadą stoiska Samsunga. Mowa oczywiście o Galaxy S6 Edge. Oprócz niego powinniśmy poznać również „zwykłą” wersję smartfonu – Galaxy S6.

Jeśli jesteście zainteresowani tymi produktami, zajrzyjcie koniecznie do wpisu Kacpra, który w jednym miejscu zebrał wszystkie dotychczas znane informacje na jego temat. A ja oczywiście, jak co roku, będę zdawać dla Was relację bezpośrednio z Barcelony!

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona