Ważne
Wiko VIEW

Heroes of Might & Magic III już dostępne w App Store i Google Play

Gdy któryś z naszych rodaków używa terminu “hirołsi”, nikt nawet nie musi pytać, którą część serii ma na myśli. Gra HoMM III nadal cieszy się w naszym kraju statusem dzieła kultowego, które powinien znać każdy szanujący się gracz. Od dziś fani tej ponadczasowej produkcji mogą nabyć jej odświeżoną wersję w sklepach App Store i Google Play.

Nowe wcielenie gry zachowuje wszystkie cechy, które szesnaście lat temu zadecydowały o jej sukcesie, łącznie z lokalnym trybem multiplayer. Twórcy uznali bowiem najwyraźniej, że nie warto naprawiać czegoś, co nie jest zepsute (i chwała im za to). Główne zmiany zaszły zaś w oprawie wizualnej (co widać zresztą na powyższym nagraniu) oraz interfejsie użytkownika, który został lekko przemodelowany pod kątem obsługi za pomocą ekranów dotykowych. Co ciekawe, mimo iż według wcześniejszych zapowiedzi gra miała pojawić się pod zmienionym tytułem zgodnym z nowym nazewnictwem serii (tzn. Might & Magic: Heroes III HD Edition), to jednak ostatecznie wydawca zdecydował się pozostać przy dobrze wszystkim znanej nazwie, dodając do niej jedynie dopisek HD Edition.

Gra Heroes of Might & Magic III dostępna jest do nabycia w sklepach App Store (9,99 euro) i Google Play (41,72 zł).

 

Komentarze

 • Mihau

  Czyli… Za grę, która od lat jest dostępna za 2 dychy lub mniej wraz dodatkami i dwiema poprzednimi częściami, po okrojeniu jej z dodatków, lekkim odświeżeniu grafiki i interfejsu i dodaniu “HD Edition” do nazwy trzeba zapłacić 42 złote? No chyba nie. Może jeszcze za późniejsze dodatki trzeba będzie dodatkowo płacić?

  Zostanę przy porcie wersji pecetowej na Androida, najzupełniej dobrze się sprawdza i nie wymaga wydania ani złotówki (zakładając, że ma się legalną trójkę na PC – ale kto nie ma? :D).

  • dred

   Czekam na promocję za 3 zeta:-D

 • Gra najlepsza, ale za takie wspieranie Ubisoftu to ja podziękuję.. Trzeba czekać na promocję.

 • Siwers

  nie ma tegoż na google play andorida

  • ucel

   Nie ma na komorki. Jest na tablety.

   • Michał Sikorski

    Tak mnie to zastanowiło… skąd wiadomo czy ściągam na tel 5,5 cala czy na 7 calowy tablet ?
    Można coś zainstaować na 5,5 calowcu żeby udawał tablet żeby sciagnać ta grę? Po co takie głupie blokady? gra i tak spokojnie się uruchomi natomiast może jedynie mniejszy będzie komfort gry, po co producent ( bo rozumiem ze on ) blokuje dostęp do gry częsci potencjalnych klientów…

 • ucel

  To jest jakaś kpina – aplikacja jest niezgodna z moim HTC ONE M8.

 • barilla

  Żarcik sytuacyjny: dlaczego EA to najgorsza firma w USA? Bo Ubisoft jest z Francji.
  Płacenie ponad 40 złotych za 15-sto letnią grę którą można było 10 lat temu wraz z dodatkami kupić za 20-30 to jest ponury żart. No ale odświeżyli nieco sprite’y na polu bitwy więc warto!

 • cyc997

  Popsuli sterowanie, walki trzeba przechodzić w trybie auto, bo praktycznie niemożliwe jest zaatakowanie jednostką :(

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona