Ważne

Użytkowniku HTC One M8! Weź telefon do ręki i zaktualizuj do Androida 5.0 Lollipop

Podczas gdy sporo z nas z niecierpliwością wyczekuje targów MWC 2015 w Barcelonie i premiery najnowszego flagowca HTC, tajwański koncern postanowił „zrobić dzień” użytkownikom najciekawszego smartfona firmy z zeszłego roku. I tak, mogę Wam przekazać bardzo dobrą wiadomość: HTC One M8 otrzymał dziś aktualizację do Androida 5.0 Lollipop.

Mnie prywatnie cieszy ta informacja podwójnie. Raz, że wiem, że wśród Was jest dużo posiadaczy tego produktu, a każda nowa wersja systemu potrafi tchnąć w sprzęt elektroniczny kolejne życie. A dwa – sama jestem użytkowniczką tego telefonu (choć ostatnio coraz rzadziej, bo i więcej ok. 5-calowych testowych urządzeń przewija się przez moje ręce).

W tym momencie aktualizacja wypuszczana jest stopniowo dla europejskich użytkowników HTC One M8, więc możecie mieć nadzieję, że jeszcze dziś zawita na Wasze smartfony. Tym bardziej, że na Facebooku rzuciło mi się kilka wpisów, że niektórzy już zaktualizowali swoje modele.

Oczywiście trzeba pamiętać, że aktualizacja dotyczy wersji niebrandowanych. Nie wiadomo czy i kiedy doczekamy się Androida 5.0 Lollipop dla One M8 kupionego w T-Mobile, Play, Orange czy Plusie.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona