Koniec darmowego, nielimitowanego LTE w Play. Od dziś za 20 złotych

Od kilku miesięcy użytkownicy sieci Play mogli korzystać z darmowego, nielimitowanego LTE. Ale wszystko, co dobre… kiedyś (niekoniecznie szybko) się kończy. Pierwotnie promocja miała trwać do końca ubiegłego roku, ostatecznie jednak zdecydowano się ją przedłużyć o cztery kolejne tygodnie. Rzecznik sieci Play, Marcin Gruszka, poinformował, co dalej z darmowym LTE w Play.

Najważniejszą informacją jest fakt, że od jutra wprowadzony zostanie pakiet nielimitowanego LTE za 20 złotych dla klientów indywidualnych oraz za 18,45 złotych z VAT (15 złotych netto) dla klientów biznesowych.

Usługa “Internet bez limitu” przeznaczona jest dla abonentów następujących ofert: Play Online 4G LTE 12GB, Play Online 4G LTE 18GB, Play Online 4G LTE 25GB lub Play Online 4G LTE 50GB, Play Online 4G LTE PRO oraz Wspólny Internet 4G LTE, natomiast dla użytkowników Formuła Play Unlimited, Formuła 4.0 Unlimited, Formuła Europa Unlimited, SIM Formuła Rodzina oferta nosi nazwę “Nielimitowany internet LTE”.

“Internet bez limitu” oraz “Nielimitowany internet LTE” to usługi, w ramach której korzystanie z transmisji danych w zasięgi LTE w ramach własnej infrastruktury Play nie pomniejsza pakietu z limitem transmisji danych. Trzeba jednak pamiętać, że – jak wskazuje regulamin – po wykorzystaniu limitu pakietu danych dostępnego w ramach taryfy prędkość transmisji ulega zmniejszeniu – również w zasięgu LTE.

Więcej szczegółów i regulaminy znajdziecie oczywiście na blogu Rzecznika oraz na stronie sieci Play.

Aktualizacja:

Oczywiście pomyliłam dni ;) Pakiety dostępne są od dziś (tj. 27 stycznia 2015 roku).

Komentarze

 • Artur Węgliński

  Czyli jeżeli nie wykupię osobno LTE to będę miał automatycznie zablokowane LTE w telefonie czy sam muszę sobie wyłączyć w telefonie?

  • Monstrual

   Nie musisz. Dzięki wspomnianej usłudze możesz w zasięgu LTE (sieć własna Play) korzystać z internetu bez limitu (pakiet danych pozostanie nienaruszony). Jeżeli tej usługi nie dokupisz, będziesz normalnie mógł korzystać z internetu wszędzie, z tym że zawsze w ramach dostępnego limitu.

   • Workie

    to oznacza ,że tylko i wyłącznie w zasięgu lte,a nie hdspa,3g i tych innych mogę po wykupieniu tego pakietu korzystać bez limitu ? i co jeśli mam teraz już spowolniony internet a dokupiłem usługę,będzie działało? proszę o odp. Pozdrawiam :)))

    • Monstrual

     no limit dostępny wyłącznie w zasięgu LTE Play, w pozostałym obszarze korzystanie z internetu jest standardowo płatne. Wykupienie tego pakietu nie przyspieszy internetu, jedynie wpłynie na obniżenie kosztów korzystania z niego na określonym obszarze.

  • Adam

   Jak nie wyłączysz albo nie wykupisz pakietu to ci nabije wysoki rachunek albo zje wszystko z karty.

 • BRT

  A co z internetem na kartę??

 • Adam

  Warto dodać, że w Red Bull Mobile nadal działa.

  • van

   Prawda, póki co działa i ma się dobrze :D

 • To w końcu jest nielimitowany internet czy nie?

  >po wykorzystaniu limitu pakietu danych dostępnego w ramach taryfy prędkość transmisji ulega zmniejszeniu – również w zasięgu LTE.

 • Deis

  A ja to już mam w zakładce od dawna za 10 zet plus VAT (nie aktywowałem bo limitu nie wykorzystuje) Play Online dla firm.

 • Denis

  Nie fajnie ze nie pomyśleli o ludziach z ofertą na kartę mam nadzieje ze to naprawią :)

 • Workie

  to oznacza ,że tylko i wyłącznie w zasięgu lte,a nie hdspa,3g i tych innych mogę po wykupieniu tego pakietu korzystać bez limitu ? i co jeśli mam teraz już spowolniony internet a dokupiłem usługę,będzie działało? proszę o odp. Pozdrawiam :))

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona