Ważne

Koniec darmowego, nielimitowanego LTE w Play. Od dziś za 20 złotych

Od kilku miesięcy użytkownicy sieci Play mogli korzystać z darmowego, nielimitowanego LTE. Ale wszystko, co dobre… kiedyś (niekoniecznie szybko) się kończy. Pierwotnie promocja miała trwać do końca ubiegłego roku, ostatecznie jednak zdecydowano się ją przedłużyć o cztery kolejne tygodnie. Rzecznik sieci Play, Marcin Gruszka, poinformował, co dalej z darmowym LTE w Play.

Najważniejszą informacją jest fakt, że od jutra wprowadzony zostanie pakiet nielimitowanego LTE za 20 złotych dla klientów indywidualnych oraz za 18,45 złotych z VAT (15 złotych netto) dla klientów biznesowych.

Usługa „Internet bez limitu” przeznaczona jest dla abonentów następujących ofert: Play Online 4G LTE 12GB, Play Online 4G LTE 18GB, Play Online 4G LTE 25GB lub Play Online 4G LTE 50GB, Play Online 4G LTE PRO oraz Wspólny Internet 4G LTE, natomiast dla użytkowników Formuła Play Unlimited, Formuła 4.0 Unlimited, Formuła Europa Unlimited, SIM Formuła Rodzina oferta nosi nazwę „Nielimitowany internet LTE”.

„Internet bez limitu” oraz „Nielimitowany internet LTE” to usługi, w ramach której korzystanie z transmisji danych w zasięgi LTE w ramach własnej infrastruktury Play nie pomniejsza pakietu z limitem transmisji danych. Trzeba jednak pamiętać, że – jak wskazuje regulamin – po wykorzystaniu limitu pakietu danych dostępnego w ramach taryfy prędkość transmisji ulega zmniejszeniu – również w zasięgu LTE.

Więcej szczegółów i regulaminy znajdziecie oczywiście na blogu Rzecznika oraz na stronie sieci Play.

Aktualizacja:

Oczywiście pomyliłam dni ;) Pakiety dostępne są od dziś (tj. 27 stycznia 2015 roku).

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona