Ważne

HTC One M9 Plus będzie dostępny również z MediaTekiem?

Ostatnio Kacper wziął pod lupę wszystkie dostępne przecieki o nadchodzących wersjach HTC One, ale oczywiście jak to bywa w świecie technologii już zdążyły pojawić się nowe. Tym razem dotyczą one specjalnej wersji flagowca, która będzie działać pod kontrola procesora MediaTek.

Kacper napisał, że do AnTuTu trafił HTC M9pt i jest to prawdopodobnie wersja z ekranem QuadHD, ponieważ uzyskała jedynie 34399 punktów. Jest to jedna z możliwości, ale nowe przecieki informują, że będzie to prawdopodobnie wariant HTC One M9 Plus przeznaczony na rynki azjatyckie, za którego moc będzie odpowiadać procesor firmy MediaTek. Litera P ma oznaczać Plus, a T to TD-LTE, czyli sieć 4G, w której pracują urządzenia z China Mobile. Ma on mieć głośniki BoomSound oraz czytnik linii papilarnych.

Zdecydowanie przecieki dotyczące urządzeń HTC są bardzo chaotyczne i łatwo można się w nich zgubić. Dlatego polecam Wam podlinkowany tekst Kacpra, ponieważ zebrał on tam wszystkie dostępne informacje. Waszym zdaniem Tajwańczycy już w marcu pokażą kilka flagowych produktów, czy może zaczekamy na nie trochę dłużej?

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona