Ważne

Gameloft zapowiada Dungeon Hunter 5

Seria Dungeon Hunter to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek wykreowanych przez studio Gameloft, a gry wchodzące w jej skład to obecnie najpopularniejsze produkcje z gatunku Hack’n’Slash, w jakie można zagrać na tabletach. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo doczekamy się jej kolejnej odsłony.

Kilka dni temu w sieci pojawił się bowiem pierwszy oficjalny zwiastun gry Dungeon Hunter 5, w którym mogliśmy nie tylko podziwiać fragmenty rozgrywki, ale też wysłuchać co mają na jej temat do powiedzenia członkowie pracującej nad nią ekipy. Oprócz standardowych dla tego typu nagrań zapewnień, że nowa część będzie większa, lepsza i ładniejsza od swojej poprzedniczki, dowiedzieliśmy się od nich również kilku obiecujących szczegółów dotyczących nowych elementów rozgrywki. Najciekawszym z nich wydaje się być opcja tworzenia własnych lochów. Każdy z graczy otrzyma dostęp do własnych podziemi, które będzie mógł samodzielnie wypełnić potworami, pułapkami i innymi „przeszkadzajkami”, a następnie obsadzić swojego bohatera w roli finałowego bossa. Inni gracze będą mogli zaś zaatakować naszą siedzibę, a jeśli uda im się dotrzeć do końca i pokonać naszą postać, otrzymają w nagrodę część naszego złota.

Niestety, jak na razie nie wiadomo nic na temat modelu dystrybucji wybranego przez wydawcę. O ile pierwsze dwie gry z serii wydane zostały jako niedrogie tytuły typu premium, o tyle ich następcy reprezentowali już F2P, wraz z wieloma denerwującymi mechanizmami charakterystycznymi dla „darmowych” produkcji. Nadal nie ogłoszono też oficjalnie, na jakie platformy trafi gra, jednak można spokojnie założyć, że podobnie jak miało to miejsce w przypadku poprzednich części, będą to iOS, Android i Windows. Dokładna data premiery gry również pozostaje tajemnicą.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona