Mugen wprowadził do swojej oferty etui z dwukrotnie mocniejszą baterią do Galaxy Note 4

W dzisiejszych czasach sprawą oczywistą jest, że smartfony potrzebują sporo energii do komfortowego, przyzwoicie długiego działania. Samsung Galaxy Note 4, który posiada potężny, 5,7-calowy wyświetlacz Quad HD w połączeniu z akumulatorem o pojemności 3200 mAh wypada dość przeciętnie w statystykach baterii. Dla osób oczekujących nieco więcej z pomocą przybywa Mugen.

Etui proponowane przez firmę Mugen, zamiast akumulatora o pojemności 3200 mAh, pozwala na zamontowanie ogniwa o ponad dwa razy większej pojemności, a dokładniej mówiąc 6640 mAh. Dodatkowo akcesorium posiada wbudowaną nie tylko antenę NFC, ale również umożliwia bezprzewodowe ładowanie. Ciekawą opcją jest postawienie urządzenia w pozycji poziomej dzięki przymocowanej z tyłu stopce.

Co do ogólnego wyglądu, klapka jest naturalnie sporo grubsza, co nie każdemu może przypaść do gustu. Jeśli jednak ktoś potrzebuje długo działającego urządzenia, to taki zestaw może być dla niego idealny.

Klapka jest dostępna w dwóch kolorach: czarnym oraz białym. Mugen wycenił swój produkt na 89,50 dolarów, do czego oczywiście dochodzi cena wysyłki. Zainteresowanych takim rozwiązaniem odsyłam na stronę producenta.

Komentarze

 • Krystian Sebastian Suszyński

  Postanowiłem zamówić po zapoznaniu się z tą “reklamą” i na końcu mi wyszło ponad 400zł, mimo przyznanego rabatu 15%, więc zrezygnowałem i zawędrowałem na Allegro. Znalazłem i kupiłem bez zastanowienia drugą baterię i ładowarkę do niej [oryginalne], pojemność ta sama 6000mah z hakiem wychodzi jak przy tym wynalazku.Jedyne co trzeba zrobić to gdy zacznie się rozładowywać telefon zmienić baterię, co nie jest jakąś filozofią :)
  koszt? 150zł z wysyłką. 250zł w kieszeni, czekanie do poniedziałku a dodatkowo wygląd telefonu pozostaje ten sam, bez żadnego wydziwiania :)

  • No to faktycznie, zrobiłeś interes życia. „Oryginalny” zamiennik o wyssanej z palca pojemności, przy jakości ogniw na poziomie ruskiej bateryjki za 1,5 złociszy. Brawo.

   Wiesz, co kto lubi, ale tę karykaturę funkcjonalności trudno nazwać praktyczną. Myślę, że ideą tego rozwiązania jest fakt, że właśnie nie trzeba przekładać baterii, a pamiętajmy również, że zyskujemy tu dodatkowe funkcje. Już lepszym rozwiązaniem, jeżeli tak bardzo chciałeś zaoszczędzić, byłby powerbank – nie wymaga każdorazowego restartu urządzenia przy zmianie baterii.

   A propos „po zapoznaniu się z tą reklamą” – nie ma sensu nazwać informacji reklamą, to niezdrowe, a stąd już niedaleka droga do paranoi i wietrzenia wszędzie podstępu. Warto to rozróżnić. :)

   • Ja

    KSS napisał to dosyć mętnie, ale chodziło mu najwyraźniej o kupno drugiej, oryginalnej baterii, co W SUMIE daje mu tyle, ile ma ten wynalazek Mugena. I to jest także moim zdaniem lepszy sposób, 400zł za taką paskudną bułę to gruba :) przesada. Nie dość, że droga, to dłużej się ładuje i ładny, zgrabny telefon zamienia w bezkształtne, spuchnięte coś. A rezerwową baterię wyjmuję z ładowarki, po 10s mam zainstalowaną, a tę wyczerpaną odkładam do ładowania. I już.

    • jendrush

     Ja zastosowanie dla takich klocków widzę jedynie gdzie faktycznie trzeba mieć telefon włączony przez długi czas, a w takim wypadku zdecydowanie lepsza jest oferta Zerolemon 10000mAh, gdyż jest tańsza i ma jeszcze większą pojemność. Dla mnie ideałem była by taka lekko powiększona, powiedzmy okolice 4000mAh od razu z wbudowaną możliwością ładowania bezprzewodowego i akurat takiej grubości by aparat się schował.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona