Ważne
Wiko VIEW

Mniejsza wersja Meizu M1 Note zostanie pokazana już 27 stycznia?

Już nie tylko Xiaomi jest łakomym kąskiem, jeśli chodzi o produkty z Chin. Kolejną firmą jest Meizu, która ma w swojej ofercie chociażby MX4 Pro czy MX4. Drugi w wymienionych modeli okazał się nawet najszybszym smartfonem poprzedniego roku według AnTuTu, a musimy pamiętać, że został wyposażony w MediaTeka MT6595. Jednak ostatnio chińska firma pokazała coś równie interesującego, czyli M1 Note i prawdopodobnie już 27 stycznia zobaczymy kolejne urządzenie z tej serii.

Urządzeniem, które ma zostać pokazane, jest prawdopodobnie 5-calowiec o jeszcze nieznanej nazwie. Jednak jeśli chodzi o podzespoły i cenę to symbolicznie możemy nazwać go M1 Note Mini lub Blue Charm Mini. Oznacza to prawdopodobnie, że dostaniemy w nim 64-bitowy procesor MediaTeka MT6752 z 8 rdzeniami, 2 GB pamięci operacyjnej RAM, 13-megapikselowy aparat oraz wspomniany wcześniej 5-calowy ekran. Nie wiadomo czy zobaczymy w nim rozdzielczość FullHD czy może Meizu postawi na 720p. Poniżej możecie zobaczyć jego prawdopodobny tylny panel.

Najważniejsza będzie oczywiście cena tego produktu. Jeśli M1 Note kosztuje w przeliczeniu 160 dolarów, to ten model powinien zostać wyceniony na jakieś 130 dolarów, co byłoby super ofertą.

Komentarze

 • wox

  od kiedy i gdzie można kupić Meizu M1 Note za 160$

  • A tutaj pod nosem mam oficjalny sklep Meizu w Shanghaiu ;)

   • Konrad

    ale chyba cały czas wersja chińska a nie międzynarodowa

    • FDD-LTE / WCDMA / GSM

     Czyli powinna bez problemów działać u nas ;)

   • pozdr1

    Fajnie.

    Wypadało by napisac że niestety w sieci mozna kupić za ok $240.

    • Ale podawanie oficjalnej ceny jest najsensowniejszym rozwiązaniem. Jak jest oficjalna na świat to też możemy podawać. Ale pisanie o cenach na chińskich portalach aukcyjnych nie ma sensu, a wiele osób uparcie twierdzi inaczej

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona