Ważne

Aiptek ProjectorPad P70 to 7-calowy tablet z projektorem

Zaletą tabletów nad smartfonami jest oczywiście większy ekran, na którym możemy w coś zagrać lub obejrzeć jakiś film. Jednak czasem nawet kilkanaście cali nie jest wystarczające i Lenovo Yoga Tablet 2 Pro posiada pikoprojektor, dzięki któremu ulubiony film możemy obejrzeć sobie na ścianie naszego pokoju. Jednak jeśli szukacie czegoś mniejszego, to firma Aiptek ma dla Was propozycję.

Aiptek ProjectorPad P70 to 7-calowy tablet z systemem Google, który na ekranie IPS wyświetla obraz o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli. Napędza go 4-rdzeniowy procesor, a oprócz tego znajdziemy w nim 16 GB pamięci wbudowanej, slot na karty MicroSD oraz dwa aparaty, 5-megapikselowy główny i 2 mpix z przodu urządzenia. Jednak to projektor jest elementem wyróżniającym ten sprzęt i możecie zobaczyć poniżej jak działa on w praktyce:

Dzięki 50 lumenowej żarówce wyświetla on obraz o rozdzielczości 854 x 480 pikseli. Jeśli zdecydujecie się na korzystanie z projektora to według producenta bateria wytrzyma 2 godziny, czyli akurat na jeden film. Cena tego urządzenia to 369 dolarów i na rynek trafi w lutym tego roku.

Komentarze

Privacy Preference Center

   Necessary

   Advertising

   Analytics

   Other

   Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona