Ważne

Beidu Little Pepper to średniak z 20-megapikselowym aparatem

Smartfon dla wielu osób to jedyny aparat fotograficzny, którym uwieczniamy ważne wydarzenia z naszego życia i dobrze byłoby, gdyby jakość tych zdjęć stała na przyzwoitym poziomie. Jednak z drugiej strony nie każdy może sobie pozwolić na flagowy model za 2000 złotych. Dla takich osób idealny będzie chiński średniak, który oferuje 20 mpix aparat!

Muszę Wam się przyznać, że sam idealnie pasuję do powyższego opisu. Mam telefon ze średniej półki, ale robię nim tysiące zdjęć i bardzo często muszę przyznać, że miałbym świetne ujęcie, gdyby tylko aparat dał radę. Dlatego piszę Wam o kolejnym chińskim sprzęcie, który pod tym względem wydaje się idealny.

Beidu-Little-Pepper 1

Beidu Little Pepper to smartfon z 5-calowym ekranem o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli i powłoką ochronną Gorilla Glass 3, 64-bitowym procesorem MediaTek wyposażonym w 4 rdzenie o taktowaniu 1,5 GHz oraz 1 GB pamięci RAM. Znajdziemy w nim również łączność 4G LTE, 8-megapikselowy aparat na przednim panelu, 16 GB pamięci wbudowanej, metalową ramkę grubości 7,1 mm oraz Androida 4.4 KitKat.

Wygląda to na zwykłego przeciętniaka, ale zaskakuje aparat główny, który ma 20 megapikseli! Jego cena to tylko – w przeliczeniu – 193 dolary, więc za urządzenie z taką matrycą wydaje się to być bardzo interesujący wybór. Ja chętnie zobaczyłbym kilka ciekawych średniaków z topowymi aparatami, a co Wy o tym myślicie?

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona