Promocja: etui z klawiaturą Belkin QODE do 7-calowych tabletów za 115 złotych

Belkin jest firmą produkującą jedne z ciekawszych, ale i droższych akcesoriów do tabletów. Tym bardziej, jeśli jesteście zainteresowani kupnem etui z klawiaturą do tabletu, powinniście się zainteresować najnowszą ofertą Ibood.

Znajdziemy w niej bowiem etui z klawiaturą Belkin QODE za 115 złotych (84,95 złotych + przesyłka za 29,95 złotych). Podczas gdy standardowa cena akcesorium (nie udało mi się znaleźć polskiej), to… 80 dolarów. Warto zauważyć, że jeśli komuś nie zależy na markowym akcesorium, z pewnością znajdzie podobne rozwiązania w niższych cenach.

Klawiatura podłączana jest do tabletu przez Bluetooth, przez co powinna działać ze wszystkimi urządzeniami. Warto jednak zauważyć, że Belkin gwarantuje kompatybilność akcesorium tylko z pięcioma produktami: Samsungiem Galaxy Tab 2 7.0, Nexusem 7, iPadem mini 3, Nook Tablet i Kindle Fire HD 7″.

Klawiatura jest wyposażona w wewnętrzny akumulatorek, który ładuje się przez microUSB. Na jednym ładowaniu ma działać przez ok. 155 godzin (dane producenta). Podczas gdy jej nie używamy, np. przy przenoszeniu tabletu, etui spełnia rolę ochronną.

Ofertę znajdziecie do końca dzisiejszego dnia pod tym adresem.

Dzięki Aseg za info!

Komentarze

 • eMeeeerttt

  Kupiłem klawiaturowe-etui do tableta 7 calowego z Androidem
  na alle
  – sprawdziłem czy działa – działa ok ale porysowało mi troszkę tablet- wrr) i odłożyłem na półkę…

  Mało to użyteczne, robi nam się z tego mikro- mikro netbook z podpórką niewygodny i mało użyteczny. Jeszcze jakby to wygodnie się wsadzało i wyciągało to może ciut częściej bym używał, a to trzeba wciskać na siłę i tylko rysuje tablet- po kilkunastu takich działaniach tablet byłby już na bokach zmasakrowany… więc dałem sobie spokój.

  Tutaj w tym przypadku widzę na zdjęciu niby inne trzymanie – ale znów chyba będzie wypadał – no i też podpórka.

 • SQ

  Sugeruje aby zamiast reklamować oferty iBooda zająć się tematem wysyłek i opisać sposób w jaki “realizują” zakupy.
  Aktualnie polecanie zakupów na iBood to ładowanie kupujących na spora minę. Towary albo nie dochodzą wcale albo w innej niż oferowana specyfikacja – np. Nexusy które przyszły po ponad miesiącu spóźnienia w gorszej wersji. Ludzie nie dostają zwrotów kasy za towar w przypadku rezygnacji. Serwis nie odpowiada na maile i próby kontaktu telefonicznego.

  Wygląda to jak zwinięty biznes, który łapie od resztki frajerów środki na bieżącą działalność.
  Sprawa dla UOKiK jak nic. Widać zdecydowane pogorszenie obsługi tego sklepu w stosunku do wcześniejszego okresu np. 2013r.

  W razie potrzeby udostępnię dokumentację z przebiegu transakcji z Nexusami – gdybyście chcieli temat pociągnąć.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona