Ważne

Promocja: etui z klawiaturą Belkin QODE do 7-calowych tabletów za 115 złotych

Belkin jest firmą produkującą jedne z ciekawszych, ale i droższych akcesoriów do tabletów. Tym bardziej, jeśli jesteście zainteresowani kupnem etui z klawiaturą do tabletu, powinniście się zainteresować najnowszą ofertą Ibood.

Znajdziemy w niej bowiem etui z klawiaturą Belkin QODE za 115 złotych (84,95 złotych + przesyłka za 29,95 złotych). Podczas gdy standardowa cena akcesorium (nie udało mi się znaleźć polskiej), to… 80 dolarów. Warto zauważyć, że jeśli komuś nie zależy na markowym akcesorium, z pewnością znajdzie podobne rozwiązania w niższych cenach.

Klawiatura podłączana jest do tabletu przez Bluetooth, przez co powinna działać ze wszystkimi urządzeniami. Warto jednak zauważyć, że Belkin gwarantuje kompatybilność akcesorium tylko z pięcioma produktami: Samsungiem Galaxy Tab 2 7.0, Nexusem 7, iPadem mini 3, Nook Tablet i Kindle Fire HD 7″.

Klawiatura jest wyposażona w wewnętrzny akumulatorek, który ładuje się przez microUSB. Na jednym ładowaniu ma działać przez ok. 155 godzin (dane producenta). Podczas gdy jej nie używamy, np. przy przenoszeniu tabletu, etui spełnia rolę ochronną.

Ofertę znajdziecie do końca dzisiejszego dnia pod tym adresem.

Dzięki Aseg za info!

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona