Nowa Motorola Moto X Pro to Nexus 6 dla Chin

Nowa Motorola Moto X Pro to Nexus 6 dla Chin

Motorola – moim zdaniem – może zaliczyć ten rok do udanych, a szczególnie jego drugą połowę. Na targach IFA poznaliśmy dwa świetne urządzenia (Moto G i Moto X), by niedługo później zaprezentować Droid Turbo oraz oczywiście Nexusa 6. Teraz ta firma zamierza wrócić do Chin i z tej okazji poznaliśmy jedną nowość, która jednak wydaje się bardzo znajoma.

Nowym urządzeniem jest Motorola Moto X Pro. W tym phablecie znajdziemy 6-calowy ekran o rozdzielczości QHD, 4-rdzeniowego Snapdragona 805 o taktowaniu 2,7 GHz, 13-megapikselowy aparat oraz baterię o pojemności 3220 mAh. Jeśli ta specyfikacja wydaje Wam się znajoma, to dobrze myślicie. Moto X Pro to Nexus 6, tylko bez znaczka Nexus na obudowie. Razem z tą „nową” Motorolą na chiński rynek trafią również Moto X oraz Moto G LTE.

Moto X Pro pojawi się w Państwie Środka na początku lutego, a pozostałe dwa urządzenia powinny trafić na rynek pod koniec tego samego miesiąca. Prawdopodobnie jedynie w Chinach będzie można dostać tę Motorolę, jednak nadal nie wiadomo jaka będzie jej cena.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona