Ważne

myPhone na CES 2015: ciekawie zapowiadające się smartfony myPhone Infinity

Polska firma wystawiająca się na targach w Las Vegas? Nie są to wyłącznie moje czcze życzenia, a rzeczywistość! Na CES pojawiło się stoisko myPhone z kilkoma naprawdę nieźle prezentującymi się smartfonami.

Od jakiegoś czasu mam okazję testować pierwszy tabletofon tej firmy, myPhone Luna, i muszę Wam powiedzieć, że jestem nim bardzo pozytywnie zaskoczona (recenzja na dniach). Ostatnie urządzenia myPhone charakteryzują się bowiem nie tylko przyzwoitą ceną, ale również dobrą jakością i parametrami. Podobnie powinno być w przypadku zaprezentowanych dziś nowości.

Mowa o nowej serii smartfonów – myPhone Infinity z LTE. Seria będzie obejmowała produkty o przekątnej 5″ i 4,7″. Oba będą dostępne w wersji z LTE, aczkolwiek mniejszego będzie można spotkać również w niższej cenie ze względu na 3G. Za ich działanie odpowiadać będzie Android (w nieznanej póki co wersji) i procesory MediaTeka – czterordzeniowe w przypadku wersji LTE i ośmiordzeniowy – 3G. Jeśli natomiast chodzi o aparaty, znajdziemy u przednią matrycę 5Mpix Omnivision oraz tylną – 8 Mpix Sony BSI.

Patrząc na zdjęcia prasowe myPhone Infinity trudno nie odnieść wrażenia, że będziemy mieć do czynienia z urządzeniami o świetnym wzornictwie. Mają być smukłe, a do tego wykonane ze szkła – zarówno przedni, jak i tylny panel – mają być pokryte Gorilla Glass 3.

Szczegółowe informacje dotyczące parametrów technicznych serii myPhone Infinity nie zostały ujawnione, jednak już teraz wyglądają na produkty, którym będzie warto poświęcić chwilę uwagi. Niestety, do ich polskiej premiery musimy poczekać do końcówki lutego.

myphone-infinity-ces2015-2

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona