Ważne

Lenovo prezentuje nowe smartfony, zegarek, akcesoria do selfie i tablet, który będziesz mógł obsługiwać widelcem

Podczas konferencji odbywającej się na tegorocznych targach CES Lenovo, oprócz nowej gamy  tabletów TAB 2  zaprezentowało jeszcze kilka innych, ciekawych urządzeń i akcesoriów, o których warto wspomnieć.

Od teraz będziesz mógł sterować swoim tabletem nawet dłutem!

Urządzeniem, które powinno najbardziej zainteresować czytelników naszego portalu, jest tablet Yoga 2, którego czuły ekran pozwala na obsługę widelcem! Zaprezentowana wczoraj wersja urządzenia wyposażona została w 8-calowy ekran zbudowany z elementów przewodzących metalowe przedmioty, dzięki czemu tablet możemy obsługiwać widelcem, nożem czy śrubokrętem. Ten model Yogi 2 trafi do sprzedaży na amerykańskim rynku jeszcze w tym miesiącu, a jego cena będzie wyższa zaledwie o 20 dolarów od standardowej.

yoga 2

Dzięki temu Twoje selifie będą jeszcze lepsze!

Kolejną ciekawostką zaprezentowaną podczas wczorajszej konferencji było akcesorium VIBE Xtension Selfie Flash, które jest tak naprawdę dodatkową lampą błyskową pozwalającą na wykonywanie zdjęć w bardzo niekorzystnych warunkach. Producent umieścił tutaj osiem diod LED, które mają zapewnić rozproszone oświetlenie na metr od smartfona. Co ciekawe, VIBE nie korzysta z zasilania naszego urządzenia, a posiada swój akumulatorek, dzięki czemu nie będziemy musieli się martwić o stan naszej baterii w smartfonie. Konstrukcja lampy sugeruje, że została ona stworzona z myślą o fanach selfie, ponieważ mocujemy ją do gniazda audio, które w większości przypadków znajduje się na górnej krawędzi obudowy telefonu. Jej cena wynosić ma 30 dolarów.

Nowa gama urządzeń mobilnych i zegarek

Lenovo nie zapomniało o fanach urządzeń mobilnych i inteligentnych zegarków. Wczoraj miała miejsce premiera bardzo ciekawego smartfona, ale zanim do niego przejdziemy przedstawię Wam Lenovo Vibe Band VB10. Jest to smartband wykorzystujący technologią E-Ink, dzięki czemu czas pracy na jednym ładowaniu ma być zdecydowanie dłuższy niż w przypadku innych urządzeń tego typu, a wyświetlany obraz jest o wiele wyraźniejszy, nawet w pełnym słońcu. Vibe Band możemy wykorzystać jako opaskę fitness, wyświetlacz otrzymanych wiadomości tekstowych czy do sprawdzania powiadomień z portali społecznościowych. Urządzenie ma kosztować 90 dolarów.

vibe zegarek

Ze wszystkich zaprezentowanych wczoraj telefonów komórkowych, warto zwrócić uwagę na 5-calowy model P90, który producent wyposażył w 64-bitowy układ Atom Z3560 Intela z modułem LTE. Jest to jedno z pierwszych urządzeń z tym układem na świecie. Jego specyfikacja obejmuje między innymi dwa gigabajty pamięci operacyjnej, aparat z matryca 5-megapikseli oraz baterię 4000 mAh.

lenovo-p90

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona