Ważne

Krótko: Zapraszamy na wspólne oglądanie transmisji z konferencji Sony na CES 2015

Wczorajszy dzień był bardzo intensywny. Mamy za sobą konferencję LG, Asusa i Samsunga. Teraz, zaczynając nowy dzień, zapraszamy na transmisję konferencji organizowaną przez Sony.

Czego możemy się spodziewać po firmie Sony? Możliwe, że zostanie pokazany najnowszy flagowy model Xperia Z4 lub tablet Z4 Tablet Ultra. Czy któreś z tych urządzeń ujrzy światło dzienne podczas dzisiejszej transmisji? Jak na razie nic oficjalnie nie wiadomo…

Transmisja rozpoczyna się równo o godzinie 2:00 czasu polskiego. Jeśli chcecie śledzić na bieżąco cały przebieg transmisji, odsyłam Was do filmu poniżej:

Aktualizacja (2:30, 6.01.2015 – Katarzyna Pura)

Dzisiejszy dzień pełen był konferencji prasowych. Po LG, Asusie, Samsungu i ZTE przyszła pora na firmę Sony, która przyciągnęła przed monitory wyłącznie najwytrwalszych fanów nowych technologii (nie ze względu na prezentowane nowości, a nieludzką porę – konferencja rozpoczynała się boiem o 2 w nocy polskiego czasu). Ale, jak widzicie, ja czujnie stoję na posterunku, by przedstawić Wam zaprezentowane produkty. Oto one!

Podczas konferencji mowa była o szeregu rozwiązań technologicznych oferowanych przez japoński koncern. Zaprezentowano całe mnóstwo produktów z różnych segmentów:

  • serwis TV: PlayStation Vue
  • Life Space UX
  • Symphonic Light speaker
  • kamery: odświeżenie serii Action Cam i Handycam
  • wearable: SmartWatch 3 w wersji ze stali nierdzewnej
  • słuchawki nauszne: bezprzewodowe MDR-1ABT z dotykowym panelem obsługującym gesty (pauza, graj, wstecz)
  • telewizory: XBR-75X940C – 75-calowy model 4K z Android TV i pilotem One-Flick, którego grubość to zaledwie 4,7 mm (!)
  • odtwarzacze: Sony Walkman ZX2 z Bluetooth, NFC, Androidem 4.2 i wsparciem dla FLAC, WAV, AIFF, DSD i więcej. Cena… powyżej 1000 dolarów.

Niestety, nie doczekaliśmy się premiery Xperia Z4 ani tabletu Xperia Z4 Ultra – możemy się ich zatem spodziewać podczas targów MWC 2015 w marcu.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona