Ważne

Nowe logo i filozofia firmy ZTE

Chiński gigant ZTE zaprezentował światu swoje nowe, odmienione logo. Czy oprócz zmian graficznych możemy spodziewać się czegoś nowego? Jak najbardziej tak!

Logo ZTE zostało nieznacznie zmienione. Mamy teraz do czynienia z nieco jaśniejszym odcieniem niebieskiego, a krawędzie poszczególnych liter są bardziej zaokrąglone. Dodatkowo z logo zniknęły znaki „中兴”, które w języku chińskim oznaczają ZTE. Zmiany te są prawdopodobnie związane z tym, że firma obchodzi swoje 30-ste urodziny.

Nowe logo ma również symbolizować nadchodzące zmiany w filozofii firmy. Od teraz nowe produkty mają się charakteryzować przede wszystkim świeżością i większą dynamicznością. Poza tym możemy spodziewać się większej innowacyjności i dbałości o środowisko. Podobno ZTE w nadchodzącym roku będzie próbowało wprowadzić na rynek więcej modeli, które dedykowane są osobom młodszym.

ZTE 5 stycznia 2015 roku podczas trwających w Las Vegas targów CES zaplanował swoją konferencję prasową. Może to właśnie wtedy poznamy nowe urządzenia, które przyniosą ten „powiew świeżości”? Pożyjemy, zobaczymy…

Komentarze

 • dred

  Wow, zaszaleli;-). Nowa czcionka. Robi wrażenie:-P

 • robi

  a Pamięta ktoś firmę GoldStar ? a teraz mega potęga ;)

  • cyc997

   Ja pamiętam, teraz to lg. Nigdy nikomu nie polecę bo wszystko co od nich miałem się zepsuło. Teraz ponoć jest lepiej, ale niesmak pozostał.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona