Wiemy wszystko o Samsungu Galaxy A7

Na portalu Sammobile pojawiło się zdjęcie katalogu, w którym możemy znaleźć pełną specyfikację Samsunga Galaxy A7. Część specyfikacji pokryła się ze wcześniejszymi informacjami, ale jest też kilka zaskoczeń…

Samsung Galaxy A7 zostanie wyposażony w 5,2-calowy wyświetlacz Full HD Super AMOLED, mimo tego, że wcześniejsze informacje jasno mówiły, że będziemy mieli do czynienia z 5,5-calowym ekranem. Sercem urządzenia będzie najprawdopodobniej ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 615, który złożony jest z czterech rdzeni o częstotliwości taktowania 1,5 GHz oraz czterech o taktowaniu 1 GHz. Jednostka ta w połączeniu z 2 GB pamięci operacyjnej będzie napędzać Androida w wersji 4.4.4 KitKat.

W Samsungu Galaxy A7 znajdziemy 13-megapikselową matrycę aparatu głównego z doświetlającą diodą LED oraz frontową, 5-megapikselową matrycę. Do dyspozycji użytkownika dostępna będzie 16-gigabajtowa pamięć, którą będzie można rozszerzyć przy pomocy kart microSD. Całość została zapakowana w obudowę o wymiarach 151 x 76,2 x 6,3 milimetra i wraz z akumulatorem o pojemności 2500 mAh waży dokładnie 140 gramów.

Samsung Galaxy A7 zadebiutuje w trzech różnych wariantach: SM-A700S , SM-A700K i SM-A700L. Urządzenie w sprzedaży powinno być dostępne na początku przyszłego roku, cena jest jednak nadal nieznana.

Premiera modelu być może będzie miała miejsce już na CES 2015 na początku stycznia.

Samsung-Galaxy-A7-SM-A700SKL

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona