Ważne

Plotki: Czy Nokia już w styczniu wypuści do sprzedaży model N1?

Koniec grudnia to okres, w którym narastają wszelkiego rodzaju spekulacje o tym, jakie urządzenia trafią do sprzedaży w kolejnym roku. Tak więc czas rozpocząć sezon na plotki i ploteczki. Dziś w sieci zawrzało za sprawą Nokii N1, która rzekomo trafi do sprzedaży już w styczniu.

Taką informację podały zagraniczne portale powołując się na jedno z chińskich źródeł. Dlaczego mamy wierzyć informacjom podanym na stronie zza Wielkiego Muru? Ano dlatego, że data wprowadzenia do sprzedaży tabletu od Nokii ma zbiegać się z zapowiedzianą już premierą urządzenia właśnie w tym kraju, która odbędzie się siódmego stycznia.

nokia-n1-tablet-lollipop-03

Jeżeli byłaby to prawda, to bardzo fajnie, ale powyższe informacje należy przyjmować z dużą dozą nieufności.

Przypomnijmy, że Nokia N1 wyposażona została w czterordzeniowy układ Intel Atom Z3580 2,3 GHz, 2 GB pamięci operacyjnej, ekran 7,9-cala pracujący z rozdzielczością 2048 x 1536 pikseli oraz port USB-C, pozwalający na korzystanie z dwustronnych wtyczek. Więcej informacji na temat tego urządzenia znajdziecie w tym wpisie.

Komentarze

 • uru28

  Podoba mi się;) Jak dla mnie “stylowa” i bardziej elegancka od ipada mini.Brak HDMI i możliwości rozszerzenia pamięci kartami niestety ją dyskwalifikuje jeśli chodzi o zakup…

  • Adam

   Nie może być bardziej elegancka i stylowa od iPada mini skoro jest jego kopią.

   HDMI można zastąpić WiFi.

   A 32 GB pamięci to całkiem sporo jak na tablet za 249$.

   • uru28

    Ma zaokrąglone obrzeża,ale to fakt że widać inspirację…

 • Taurusileo

  Miałem już tablet Nokii i nigdy więcej!

  • Adam

   A co z nim było nie tak?

 • ja

  Jak dla mnie ładniejsza od ipada, moze i kopia ale na zdjęciu wygląda lepiej.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona