Ważne

Knights of the Old Republic – świetne cRPG w wersji na Androida

Gra Knights of the Old Republic przez niektórych graczy uznawana jest za ostatnie „prawdziwe” RPG wydane przez studio BioWare, a zarazem najlepszą produkcję osadzoną w świecie Gwiezdnych Wojen. Teraz, ponad półtora roku po premierze wersji na iOS, tytuł ten zadebiutował wreszcie w Google Play.

Fabuła Star Wars: KOTOR rozgrywa się na kilka tysięcy lat przed wydarzeniami pokazanymi w filmach. Dotknięta amnezją postać kierowana przez gracza wplątuje się w sam środek konfliktu między rycerzami Jedi a Sithami. Tylko od podjętych przez nas decyzji zależeć będzie, po której stronie mocy ostatecznie opowie się nasz bohater. Jak przystało na tradycyjne cRPG, oprócz rozbudowanej, wciągającej i opowiedzianej z odpowiednim rozmachem historii, znajdziemy tu również obszerny świat pełen dodatkowych misji, lokacji i przeciwników. Sterowanie w grze zostało przystosowane do ekranów dotykowych, jednak twórcy zadbali też o to, by współpracowała ona z zewnętrznymi kontrolerami.

Gra Star Wars: Knights of the Old Republic dostępna jest do nabycia w sklepie Google Play w promocyjnej cenie wynoszącej 17,39 zł. Wersja na tablety z systemem iOS kosztuje 8,99 euro.

 

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona