Ważne

Promocja: iPad Air 2 16GB z LTE w dobrej cenie – za 2199 złotych

Sprzęt Apple znany jest z tego, że mocno trzyma cenę z momentu rynkowego debiutu. Tym bardziej cieszy fakt, że czasem (choć bardzo rzadko) organizowane są promocje, w ramach których można go kupić o kilkaset złotych taniej niż standardowo. Tak też jest dziś – w promocji „Gorący strzał” w sklepie X-KOM można nabyć iPada Air 2 w konfiguracji z 16GB pamięci i LTE za 2199 złotych.

Cena w oficjalnym sklepie Apple za ten wariant tabletu wynosi 2599 złotych, a w sieci porównywarki cenowe pokazują, że można go wyhaczyć najtaniej za 2449 złotych. Sami widzicie zatem, że 2199 złotych za ten sprzęt to – jak na Apple – duża obniżka. Tym bardziej, że iPad Air 2 został zaprezentowany ledwie dwa miesiące temu.

W promocji dostępna jest wersja złota iPada Air 2 (16GB 4G LTE), a do zestawu dołączony jest starter sieci T-Mobile z 6GB danych na start. Co ważne, nie jest to akcja ograniczona do kilku sztuk – jest ich w sumie 250 (w momencie pisania tego tekstu sprzedanych było 10).

Promocja w X-KOM trwa jedynie do godziny 22:00 dzisiejszego dnia, a znajdziecie ją pod tym adresem. Jeśli więc jesteście zainteresowani, musicie się pośpieszyć.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona