Ważne

Huawei Ascend GX1 – znamy jego specyfikację i wygląd

Na stronie chińskiego centrum certyfikacji TENAA pojawił się Huawei Ascend GX1. Dzięki temu wiemy niemal wszystko na temat jego specyfikacji. Dodatkowo do sieci trafiły zdjęcia, które wyjaśniają kwestię wyglądu urządzenia. Szykuje się spory phablet z dość przeciętną specyfikacją.

Huawei Ascend GX1 ma zostać wyposażony w 6-calowy wyświetlacz HD (1280 x 720 pikseli). Sercem urządzenia ma być czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1.4 GHz wraz z 1 GB pamięci RAM. Do dyspozycji użytkownika ma zostać przeznaczonych zaledwie 8GB, na szczęście pamięć tą będzie można rozszerzyć przy pomocy kart microSD.

Na wyposażeniu Huawei Ascend GX1 mamy znaleźć 8-megapikselowy aparat główny oraz frontową kamerkę o matrycy 2 megapikseli. Urządzenie ma być zasilane przez akumulator o pojemności 3500 mAh, a całość ma działać w oparciu o system operacyjny Android w wersji 4.4.4 KitKat. Warto dodać, że najnowszy model od Huawei ma posiadać moduł szybkiego internetu 4G LTE. Phablet ma zostać zamknięty w obudowie o wymiarach 161 × 84,5 × 9,55 mm.

Huawei Asncend GX1 będzie sprzedawany w Chinach w cenie, w przeliczeniu, ok. 894 złote. Na dzień dzisiejszy nie wiadomo kiedy urządzenie będzie dostępne w oficjalnej sprzedaży oraz kiedy przywędruje do Polski.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona